SİAM OSGB

ŞEHSİNAN MAH. RUŞENLER SOK. NO: 22/A ÇORLU TEKİRDAĞ/ÇORLU 


Hakkında

2008 senesinde SRC ile yola çıkan Siam, kısa zamanda Trakya’da binlerce kişinin SRC belgesine sahip olmasını sağladı. 21 kişiden oluşan uzman eğitim kadrosu ile SRC eğitimleri vermeyi sürdürüyor.

2009 senesinde ise ilkyardım eğitimleri konusunda çalışmalarına başladı. Tesislere özel eğitim programları ve deneyimli eğitmenleri ile kısa sürede yüzlerce tesiste binlerce ilkyardımcı yetiştirildi.

Aynı sene içerisinde, Trakya Psikoteknik’i de bünyesine katan Siam, son teknoloji test araçları ile uzman psikolog eşliğinde binlerce kişiyi psikoteknik belgesi sahibi yaptı.

2011 yılının Mart ayında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgesini alan Siam, aynı zamanda Trakya’nın ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olma ünvanını da elde etti.

Yine aynı dönemde, Çevre Danışmanlığı yetki belgesini alarak Trakya’nın ilk Yetkili Çevre Danışmanlık Şirketi olan Siam, bünyesinde barındırdığı ilkyardım eğitimi, iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve çevre danışmanlığı hizmetleri ile tesislerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri aynı çatı altında toplamış olmanın mutluluğunu taşıyor.

2011 senesinin ikinci yarısında Kırklareli şubesini açarak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak sunduğu iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği hizmetlerini sürdürmektedir.

Yerellikten ulusallığa fikrini sonuna dek destekleyen Siam, İstanbul’a açtığı şube ile iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.