SGA GÜVENLİK

1847/6 Sok. No:51 Su Plaza Yeni Girne - Karşıyaka / İZMİR İZMİR/KARSIYAKA 

Hakkında

Deneyimli ve dinamik kadrosu ile dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke edinen SGA Güvenlik; işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği görevlerini, ihtiyaç ve öncelikleriniz doğrultusunda üstlenerek sizlere daima güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

 

Özel Güvenlik Hizmetinin temelinde insan faktörünü göz önünde bulunduran SGA Güvenlik; yüksek teknolojiye sahip güvenlik cihaz ve sistemleri kullanmaktadır. Personeline sürekli hizmet içi eğitimler vererek, personelini sürekli denetleyerek, doğrudan ve kesintisiz hizmet ortamı yaratılmaktadır.

Güvenlik sektöründeki her türlü değişim ve yeniliği yakından takip ederek, kaliteli hizmeti ekonomik şekilde sunan SGA Güvenlik; teknik olarak iyi yetişmiş, disiplininden taviz vermeyen, üstün niteliklere sahip personeli ile kusursuz güvenlik hizmeti vermektedir.

SGA Güvenlik olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluk ile işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği ve koruması hizmetlerinin yanı sıra projelerinize özel güvenlik hizmetleri, güvenlik otomasyon sistemleri yönetimi, özel organizasyonlarınız için güvenlik hizmeti vermekteyiz. Kaliteli güvenlik personelimiz ile sizlere hakkınız olan güvenli yaşamı sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin