SERENE PLASTİK SAN VE TİC LTD STİ

SERENE PLASTİK SAN VE TİC LTD STİ BORU

Defterdar Mah. Otakcilar Cad. No:80 İSTANBUL/EYÜP 

Hakkında

Serene Plastik San. Tic. Ltd. Şti. (SERENEPLAST), 2011 yılında, PP-R ve U-PVC borulama çözümlerine yeni boyutlar getirmek amacıyla kurulmuştur. Markamız “SP” dir. SERENEPLAST'in ürün yelpazesi: PP-R borular ve kurum içi uygulamalar için rakorlar, U-PVC borular ve kanalizasyon sistemi uygulamaları için rakorlar ve PP-R stabil boru üretimi için alüminyum folyo.

Çeşitli pazarlardaki ürün yelpazemizden ayrı olarak, Ar-Ge çalışmalarının sürekliliği ve gerçekleştirilmesi yönetimsel gelişimi hedefleyen iş yönetimi faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve müşterilerimizle sağlam ilişkilerin kurulmasını sağlamak için ürünlerimizi SERENEPLAST'in işiyle ilgili pazarlarda sunmaya öncelik veriyoruz.

İhracat pazarları ürünlerimiz için ana hedef pazarımızdır. Ürünlerimiz Rusya, BDT ülkeleri, Arap ülkeleri ve Doğu Avrupa'daki müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Amacımız, borulama sistemlerinde müşterilere kaliteli çözümler sunmak ve sektörde iyi bilinen bir marka olmaktır.

SERENEPLAST'in ürün yelpazesi: PP-R boruları ve sıcak ve soğuk su uygulamaları için rakorlar, U-PVC atık su boruları ve rakorları ve PP-R stabil boru üretimi için alüminyum folyo. Alüminyum folyo kalitesini kanıtlamış ve
birçok üretici için yurtiçi ve ihracat pazarında pazar lideri olmuştur .

Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara göre üretilmektedir. PP-R ürünleri, SKZ-Almanya, TSE-Türkiye ve GOST-Rusya'dan ürün kalite ve sağlık sertifikalarına sahiptir. U-PVC atık su boru ve ek parçaları DIN standartlarına uygun olarak üretilmekte ve TSE-Türkiye tarafından sertifikalandırılmaktadır.

PP-R boru ve ek parçaları “polipropilen rasgele kopolimer” den yapılmıştır. Bu hammadde yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır, içme suyu ve sıcak su nakliyelerinin özel ihtiyaç ve gereksinimlerine uygunluk sağlar. PP-R boru ve ek parçaları öngörülen sabit ısı ve basınca göre düzenlenebilir. Normal kullanımda sistemin ortalama servis ömrü 50 yıl olarak tahmin edilmektedir.

U-PVC boru ve ek parçaları tesisatçılara, teknisyenlere ve ev sahiplerine eksiksiz bir sistem sunar. U-PVC boru ve ek parçaları bakımsız bir şekilde on yıllarca güvenle kullanılabilir.

Firma Bilgileri

  • Nevra IŞIK
    Satış Müdürü

Ürünler

PP-R Borular ve Ek Parçaları
U-PVC Boru ve Ek Parçaları

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.