SELVİ GRUP YAPI ALÜMİNYUM PVC İNŞAAT CAM TUR. TAŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SELVİ GRUP YAPI ALÜMİNYUM PVC İNŞAAT CAM TUR. TAŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Veysel Karani Mh. İnönü Cd. Vakit Sk. No: 6/1 BURSA/OSMANGAZI 

Hakkında

1998 yılından itibaren  sektörün içinde yer alan Selvi Yapı, kurumsal bir yapı anlayışı ve değişim sinerjisi ile 2018 yılında SELVİ GRUP YAPI ALÜMİNYUM PVC İNŞAAT CAM TUR. TAŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak yolumuza devam etmekteyiz. Kullandığımız nitelikli malzemeler, inovasyon kabiliyeti, teknolojisi ile kalite standartları üstün, yüksek performanslı, bakımı kolay ürünler sunmaktayız. Ayrıca müşteri taleplerine hızla çözümler üreten servisi ile satış sonrası da başarılı bir hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz gerek yurt içinde, gerek yurt dışında bir çok projeye imza atmıştır. Değişen ve gelişen dünyada, modern yaşam standartlarına uygun, özgün tasarımların, yaşanılabilir alanlara dönüştürülmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden cephe giydirme açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve hız" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği değeri kazanmış, dış cephe sektöründe ilgi odağı haline gelmiştir.

 

MS ALÜMİNYUM markamız ile Bayisi Olduğumuz Rehau, Asaş, Inoutic, Pimapen ve Albert Genau gibi Sektörün öncü Markalarıyla, Siz değerli müşterilerimize Teknik ve Mimari kadromuzla Cephe Sistemleri, Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri, Cam Balkon ve Camlı Sürme Sistemleri, Ofis Bölme Sistemleri, Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Camlı Korkuluk Sistemleri, Panjur Ve Kepenk Sistemleri, Pvc Kapı Pencere Sistemleri, Kış Bahçesi, Pergole (Açılır Tavan) ve Özel Uygulamalar ile hizmet vermekteyiz.

Firma Bilgileri

  • İDRİS SELVİ

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.