SELNİKEL A.Ş.

ASO II., III. OSB. Eskişehir Yolu 42.Km Alcı OSB Mh. 2013.Cadde No:14 ANKARA/SINCAN 

Hakkında

Selnikel, enerji, ısı ve hava teknikleri alanlarında üretim yapan, uzmanlık ve mühendislik hizmetleri kalitesi ile rakiplerinden ayrılan bir konuma sahiptir.
 
Selnikel’in Türkiye’nin ve birçok ülkede en prestijli projelerde ısı santrali, kazan, fan ve brülör üretimlerini gerçekleştiriyor olması ve bu tür tasarım, proje ve üretimlerde ilk olması şu anki konumunu açıklamaktadır.
 
Kurucumuz Faik HIZIROĞLU, geçmişi 60 yıla dayanan şirketimizi sağlam temeller üzerinde inşa etmek ile yetinmemiş, günümüz başarılarının kaynağı olan ileri görüşü ile evrensel çalışma ilkelerinin de kurucusu ve koruyucusu olmuştur.
 
Kalite, sürekli gelişim, eğitim, uzmanlık konularında uluslararası en yüksek standarlara ulaşmak ve bu koşulları hizmete sunmak Selnikel’ in başlangıçtan günümüze en vazgeçilmez ilkeleridir.
 
Selnikel bu kimliği sayesinde Almanya’nın en önde gelen şirketlerinin(BSH, Nikel, FRÖLING GmbH, SHG – SCHMIDT SCHE HEISSDAMPF GmbH, BABCOCK GmbH, RAY ÖL und GASBRENNER GmbH) güvenini kazanmıştır.
 
Konularında uzman olan hatta ilk olan bu kuruluşlar titiz değerlendirmeler sonucunda Selnikel’ i kendileri için en uygun partner olarak seçmişlerdir.
 
Bu kuruluşlar; lisans anlaşmaları, ortak üretim, Know – How, patent ve eğitim anlaşmaları, proje anlaşmaları konularında yarım asrı aşan süredir Selnikel ile yakın işbirliğini sürdürmeye devam etmektedirler.
 
Uluslararası norm ve standartlara uygun üretim yapan şirketimiz ayrıca üretim ve hizmet kalitesini ASME S ve U, CE, ISO, TÜV, TSE, TÜRK LOYDU sertifikaları ile belgelemektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Isıtma - Soğutma - Havalandırma
ısıtma tesisatı ve ekipmanları
ısıtma sistemleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.