SAYIN PREFABRİK İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.

SAYIN PREFABRİK İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. BORU

ORG.SAN.BÖLG.1.CAD.1.SOK.NO:45 AFYON/AFYON MERKEZ 

Hakkında

Firmamız 1977 yılında şu anki yönetim kurulu başkanımız MEHMET SAYIN tarafından kurulmuş olup 1988 de SAYIN® PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Unvanı ile sektörde faaliyetlerine devam etmiştir.1990 yılında ise Beton Yapı Elemanları üretmeye başlamıştır.

SAYIN® İNŞAAT, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde parke boru tesislerinde 14.000 metrekare açık, 3.500 metrekare kapalı olmak üzere toplam 17.500 metrekare alanda buhar kürlü entegre contalı beton boru ve prefabrik baca elemanları ile her çeşit beton parke, yağmur oluğu ve bordür, yine Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Prefabrik tesislerinde 8.100 metrekare kapalı 10.000 metrekare açık olmak üzere 18.100 metrekare alanda buhar kürlü entegre prefabrik yapı ürünleri, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Hazır Beton Tesislerinde 1.400 metrekare kapalı, 4.100 metrekare açık alanda bütün dayanım sınıflarda hazır beton, Anıtkaya ve Beyyazı'da bulunan konkasör tesislerinde çeşitli ebatlarda agrega ürünleri,Emirdağ Bölgesi'ndeki köprü kiriş tesislerinde 2.000 metrekare kapalı, 2.500 metrekare açık alanda prefabrik köprü kiriş elemanları üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamız Türkiye’de sanayi yapılarında en çok tercih edilen prefabrikasyon sistemini yakından izleyip bu alanda da kalite ve güven kriterlerini devam etmeyi düşünerek 01.01.2009 tarihinde yine Afyonkarahisar OSB’de Sayın Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye’de öncü firmalar arasına girmeyi kendine görev bilmiştir.

Sektör Faaliyetleri; kanalizasyon, içme suyu, menfez, köprü yapımı, sulama kanalı, taş parke imalatı, çevre düzenleme, konut inşaatı ve hafriyat işlerinde sektörde hızlı büyüyen firmamız beton elemanı üretimi için de en kalitelisini üretmeyi ilke edinmiş olup en son teknoloji ile oluşturduğu yapı elemanlarını tüketiciye sunmaktadır..

Türkiye Prefabrik Birliği üyesi olan firmamız, TSE'nin ve İller Bankası'nın sürekli denetiminde olup, ürün ve hizmet organizsayon, süreç kaliteleri TSE ve ISO belgeleri ile tasdik edilmiştir.

Sayın A.Ş. müşterisinin ayağına giden, iş nerede ise orada olmayı bilen, dinamik ve güler yüzlü hizmetin adıyla özdeşleşen ürün kalite güvenilirliğinin, en önemli ve en kıymetli takdirini her zaman müşterisinin ilgisi ile görmüş ve bu ilgi, şirketi sektöründe bölgenin ve Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları içerisindeki istikrarlı konumuna ulaştırmıştır.Mehmet SAYIN
Yönetim Kurulu Başkanı

Firma Bilgileri

  • Fatih ÜŞÜR
    Satış Müdürü

Ürünler

prefabrik, hazırbeton, köprü kirişi, boru

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.