SADIK GROUP

SADIK GROUP OTOMOTİV

AKÇEŞME MAH., MENDERS BLV NO:87 DENİZLİ/DENIZLI MERKEZ 

Hakkında

SADIK GRUBU; otomotiv, akaryakıt istasyonları, madeni yağ, sigortacılık, tarım konularında Türkiye’de hizmet vermektedir.
 
Grubun özü 1947 yılında Hacı İrfan Mersin tarafından şahıs işletmesi olarak ticari faaliyete başlamıştır. 1972 yılından itibaren şirketler kurulup, bugünkü adı ile SADIK GRUBU oluşmuştur.
 
Grubumuz 5 ayrı şirketten oluşmaktadır.
 
Grubumuz bünyesinde Türkiye’nin lider markaları yer almaktadır. Otomotiv alanında RENAULT, DACIA, BMC, HONDA, FORD, PEUGEOT ve SADIK2 (2. el) bayilikleri bulunmakta ve OTO FİLO KİRALAMA yapılmaktadır. Sigorta acenteliği olarak AXA, AKSİGORTA ve ALLİANZ, akaryakıt istasyonu olarak SHELL, TOTAL, OPET, MOGAZ olmak üzere üç istasyon ve ayrıca TOPTAN OLARAK SHELL, TOTAL, OPET akaryakıt dağıtımı yapmaktayız.
 
Madeni yağ olarak da OPET bayiliğimiz vardır. Dünyada son dönemde büyük önem kazanan tarım sektöründe ülkemizin de bu alanda belli bir noktaya gelmesine katkı sağlayabilmek adına, yeni yatırımımızı tarım alanında gerçekleştirdik. Üretimine başladığımız organik sebze ve meyve ile de tarım alanında çalışmalarımıza başladık.
 
Grubumuz hızla büyümektedir. Denizli ili dışında İzmir ve Uşak illerinde de hizmet vermektedir.24 bin m2 kapalı alan, 32 bin m2 açık alan ve 250 çalışanımız ile her geçen gün istikrarlı olarak büyümeye devam edeceğiz.Bugüne kadar yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak çalıştık. Daha iyi ve kaliteli hizmeti benimsedik. Uzun vadeli düşündük. Müşteri ilişkilerimizi herkesin kazanacağı şekilde sürdürüyoruz. Sözüne, ticaretine güvenilen ve ahlaki değerlerine bağlı bir firmayız. Her dönem olduğu gibi, önümüzdeki dönemlerde de faaliyetlerimizi, topluma ve çevreye olan sorumluluklarımızı gözeterek sürdüreceğiz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulu bir sistemimiz var.

Firma Bilgileri

Ürünler

Otomotiv
madeni yağ
sigortacılık

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.