RAMAK ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

RAMAK ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ İŞ GÜVENLİĞİ

Altınşehir Mah. Aksaray Cad. No:30/A İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

Ramak OSGB  (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi), 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ramak OSGB kurucusu Mehmet IŞIKLAR, 2005 yılından bugüne kadar CE İşaretlemesi, yönetim sistemleri belgelendirmesi, iş ekipmanları periyodik muayenesi, ortam ölçümleri, İlkyardım eğitimleri, mesleki yeterlilik kurumu ve kaynak personeli sertifikalandırma konusunda hizmet veren Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.’nin kurucularındandır. Bu sebeple tüm Türkiye genelinde kurumsal birçok firmaya hizmet vermektedir.

Ramak OSGB İstanbul; işyeri sağlık ve güvenliğinin tüm alanları ile uyumlu gereklilikleri oluşturmak, yönetmek ve eğitmek için kuruluşlarla birlikte çalışmaktadır.

Deneyimli ve eğitimli ekibimizle yerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti, personel eğitimi, ve güvenlik danışmanlığı ve güvenlik programı gelişimi sağlayarak sizlerle birlikte çalışıyoruz. Ramak OSGB, iş güvenliği yasal gereklilikleri konusunda uzman bir kuruluş olarak, faaliyetlerinize özgü çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır.

Ramak OSGB; günlük çalışmalarının tümünde, şirket vizyon, misyon ve değerleri ile uyumlu, kaliteli, etik ve profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerleri

Misyonumuz: Müşterilerimize profesyonel, doğru, uygun ve sürdürülebilir sağlık ve güvenlik çözümleri sunmak.

Vizyonumuz: İş sağlığı ve güvenliği alanında lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz: Müşteri gizliliği, güçlü ahlak kuralları ve etik iş anlayışı.

Firma Bilgileri

  • İpek KAYAKOPARAN
  • ELİF ERDİNÇ
    Genel Müdür

Ürünler

İş Güvenliği Uzmanı
İşyeri Hekimi
Diğer Sağlık Personeli
Risk Değerlendirmesi
Acil Durum Eylem Planı
Temel İSG Eğitimi
Genel Sağlık Taraması

Mesaj Gönder


Bizi takip edin