PRÜFTECHNIK PROAKTİF BAKIM TEKNOLOJİLERİ  VE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

PRÜFTECHNIK PROAKTİF BAKIM TEKNOLOJİLERİ VE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ENDÜSTRİYEL MİNERALLER

Atatürk Mahallesi 3. Cadde, No:1/2 İSTANBUL/ATASEHIR

Hakkında

Prüftechnik, alanında uzman 600 çalışanı ile dünya çapında hizmet veren bir firma olmakla birlikte, gelişimi her zaman tüm değerlerin üzerinde tuttuğu için, çalışan kadrosunun neredeyse yarısını Ar-GE departmanında görevlendirmiş bir firmadır.

Prüftechnik bölge ofisleri kendi müşterilerine kendi insiyatiflerinde çözümler sunarken, her zaman güçlü merkezi bir holdingin desteğinden de faydalanacak şekilde yapılandırılmıştır. Benimsenen bu ‘’yerinde çözüm ‘’ anlayışlı organizasyon yapısı sayesinde, PRÜFTECHNIK Grubu, dünya pazarında esnek ve etkin şekilde hareket etme imkanına sahiptir.

Tüm dünyada faaliyet gösteren temsilciliklerimiz ve bayiliklerimizi yapılandırırken gösterdiğimiz özen, anlayış ve yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimiz, tüm dünyada yüksek ihracat payına sahip olmamızın yanısıra bugün toplam üretimimizin %75 ‘ini ihracat pazarına sunmamızı sağlamaktadır.

Çok sayıdaki uluslararası temsilciliklerimiz sayesinde, Prüftechnik çalışanları ihtiyaç duydukları her anda müşterilerimizin yanında olabilmekte, teorik ve pratik her türlü soruna çözüm getirebilmektedir. <wbr />Benimsediğimiz bu çalışma tarzı, PRÜFTECHNIK’e hem küresel, hem de yerel anlamda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına anında cevap verme imkanı tanımaktadır.

Firma Bilgileri

  • YÜCEL FEVZİOĞLU
    İş Geliştirme Sorumlusu
  • ONUR BİLGE
    Mühendis

Ürünler

Lazerli Hizalama Sistemleri
Şaft hizalama cihazları
Geometrik ölçüm cihazları
Geometrik ölçüm cihazları
Vibrasyon ve Durum İzleme Sistemleri
El Tipi Taşınabilir Durum İzleme ve Titreşim Analiz Cihazları
Durum İzleme Sistemleri için Sensör ve Aksesuarlar
Tahribatsız Muayene Sistemleri
Anahtar Teslim Sistemler
Endüksiyonlu Rulman Isıtma Cihazları

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.