PROMAK MAKİNA

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1987 Okmeydanı İstanbul Türkiye İSTANBUL/SISLI 

Hakkında

PROMAK PRES OTOMASYON MAKİNA SAN VE TİC  LTD ŞTİ., 2006 Mayıs ayında kurulmuş olup, Pres Besleme ve  Sac İşleme Makinaları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. 
Ürün gruplarımız arasında, Rulo Açıcılar, Sac Doğrultucular, Servo Sürücüler, Pnömatik Sürücüler, Çapak Taşıyıcılar, Sac Yağlayıcılar, Sac Kesiciler, Özel İmalat Hatları, Çabuk Kalıp Değiştirme Sistemleri, Bükme Merkezleri, Çapak ve Polisaj makineları, Abkant Pres Takımları, Punch Takımı Bileme Tezgahları, Portatif Kesme Tezgahları, Kalıp Klavuz Çekme Aparatları, Manyetik Sac Ayırıcılar gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. 
Firmamız , dünyanın önde gelen firmalari ile distribütörlük anlaşmaları yaparak  bu firmaların gücünü ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Teknolojik yenilikleri de yakından takip eder firmamız,  faaliyet gösterdiği alanlardaki başarısını gittikçe arttırmaktadır. 

Öncelikli ilkenin müşteri memnuniyeti olduğunu bilen firmamız ;  gerek kalite, gerek teknik, gerekse fiyat anlamında her türlü kolaylığı ve faaliyeti göstererek müşterilerine yenilikçi ve yapıcı bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

Firmamız; 
- Danışma & planlama hizmetleri 
- Montaj 
- Mühendislik 
- Eğitim 
- Üretim desteği 
- Satış sonrası hizmet ve bakım 

hizmetlerini vermektedir.


MİSYONUMUZ
Sac işleme sektörünün,  büyümesini desteklemek ve rekabet gücünü arttırmak amacıyla , kaliteli ve teknolojik sac işleme tezgahlarının satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamak.


VİZYONUMUZ
Uzun yıllar  güvenilir ve tercih edilir bir çözüm ortağı olmak.

Firma Bilgileri

Ürünler

PRES BESLEME HATLARI
PRES AKSESUARLARI
ESNEK İMALAT HATLARI
PARÇA TRANSFER SİSTEMLERİ
HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME SİSTEMLERİ
KALIPTA KLAVUZ ÇEKME ÜNİTELERİ
KALIP KORUMA SİSTEMLERİ
PRES EMNİYET VALFLERİ
PNÖMATİK VE HİDROLİK KAVRAMALAR
PÜSKÜRTME TİP YAĞLAMA
PRES ŞOK AMORTİSÖRLERİ

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.