PONSBLOK MADENCİLİK VE YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

PONSBLOK MADENCİLİK VE YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. SANDVİÇ PANEL

Umurbey Mh. İşçiler Cad. No: 143 Metin Akdurak İşhanı Alsancak / İZMİR İZMİR/KONAK 

Hakkında

Almanya ve Fransa’nın yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc artık Türkiye’de de üretiliyor. Türk inşaat sektörünün yeni yapı elemanı olarak hafifliği ile devrim yaratacak PonceBloc, Fransız know how’ına ek olarak Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor.

Acentecilik, armatörlük, entegre lojistik hizmetleri ve liman işletmeciliği gibi ana iş kollarının yanı sıra farklı sektörlerde de faaliyet gösteren Arkas’ın inşaat sektöründeki yeni iştiraki olan PonceBloc, Arkas’ın, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yenilikçi ve öncü kimliğine uygun olarak, Türkiye’nin yeni nesil, çevre dostu hafif yapı elemanıdır.

Üstün ısı ve ses yalıtım performansı, kolay uygulama imkanı ve uzun yapı ömrü ile de fark yaratan, pomza taşından üretilen PonceBloc, hafifliğinin yanı sıra çevreci, yüzde yüz geri dönüştürülebilir doğal bir ürün.

Kayseri’de bulunan 5 bin metrekare kapalı, 63 bin metrekare açık alandan oluşan fabrikası, İzmir ve İstanbul’da ofisleri  ve seçkin bayi ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Firma Bilgileri

  • Aysel İNCEOĞLU
    Yönetici

Ürünler

poncebloc sistemi, blok, asmolen, panel, panel fix, fix 5, fix 10, thermal plaster

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.