PLAN OFİS

Kozyatağı Mahallesi, Sarı Kanarya Sokak, BYOFİS Plaza No:14 Kat:7 İSTANBUL/KADIKÖY 

Hakkında

Plan Ofis olarak; Ofis Çözümlerimizi, İstanbul Anadolu yakası, İzmir Bayraklı ve Tekirdağ Çorlu‘nun en merkezi lokasyonlarında rahatınız için her ihtiyacınızı düşünerek tasarladık. Günümüz iş dünyasında en değerli ve geri dönüşü en zor olan iş gücünü daha verimli kullanmanıza imkan sağlayan hazır ofislerimizle, sizi işiniz dışında vaktinizi alan bir çok ofis süreçlerinden (mobilya, internet, elektrik, su, iklimlendirme, telefon, aidat, stopaj, vb.) koruyan ve bunu yaparken de KDV avantajıyla bütçenizi öngörülebilir ve hesaplanabilir tutabileceğiniz çözümler sunuyoruz. Sizin için en doğru çözümleri ve ofis planlarını oluşturuyoruz. Sizler de bizler de sizin için en güzelini istiyoruz. Çözümlerimiz sayesinde hakkımızda birçok bilgi edinebilir ve size en uygun ofis seçiminizi yaparak işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Plan Ofis olarak sağladığımız bir çok avantajımızla hızlı ve kolaylıkla faydalanabileceğiniz hazır ofislerimizde, sadece bilgisayarınızı getirerek, kontratınızı yapıp aynı gün içerisinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sessiz, prestijli, ulaşımı kolay, firmanıza değer katacak bir ortamda çalışmayı tercih edenlerdenseniz, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Mevcut veya kurulmakta olan işinize prestij katmak için sizleri ziyaretimize bekliyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin