PERSAN ÇATI CEPHE YALITIM SİSTEMLERİ

PERSAN ÇATI CEPHE YALITIM SİSTEMLERİ KİREMİT

Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:1 PK.24068 ERZİNCAN ERZİNCAN/ERZINCAN MERKEZ 

Hakkında

PERSAN Çatı-Cephe ve Yalıtım Sistemleri 2002 yılında kurulmuş, 2007 yılında tamamen teknolojisini yenilemiştir. Şirket, Erzincan’da 37.000 m2 alan üzerinde 6.000 m2 kapalı alandaki tesisleri ile faaliyet göstermektedir. Yıllık 2.000.000 m2 çatı sistemleri, 80.000 ton toz ürün ve üç ayrı hatla 75.000 m3 perlit genleştirme kapasitesine sahip olan PERSAN, Türkiye’nin yüksek kapasiteli ve tam otomatik ilk ve en modern kiremit fabrikası konumundadır. İtalyan Vortex Hydra teknolojisi ile donatılan tesislerdeki tüm süreçler bilgisayar kontrollü olarak gerçekleşmektedir. Bunun yanında Türkiye’nin en büyük genleştirme kapasitesine sahip tesisi konumundadır.

 

PERSAN, TSE Standartlarına uygun üretim ve ürünlerine CE işaretlemesi yapan sektördeki ilk tesistir. Şirket aynı zamanda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine de sahiptir. PERSAN A.Ş. Laboratuvarı; yapı sektöründe ihtiyaç duyulan tüm deney ve analizleri yapabilme altyapısına sahiptir. PERSAN üniversite sanayi iş birliğine verdiği önemi, ODTÜ, İTÜ, Atatürk Üniversitesi ve Erzincan Üniversitesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmalarla göstermiştir. PERSAN, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu anlamda TÜBİTAK TEYDEB projesiyle bölgesinde TÜBİTAK desteği alan ilk şirkettir.

 

Sürekli gelişim ve müşteri beklentilerini aşmak hedefinde olan PERSAN, satış öncesi hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin tamamında kurduğu çözüm ortağı ağı ve Satış-Pazarlama ekibi ile “Türkiye’nin En İyi Kiremidi” ne satış sonrasında suya ve dona karşı verdiği 60 yıl servis ve garanti ile müşterilerine PERSAN güvence ayrıcalığını yaşatmaktadır.

 

PERSAN Çatı-Cephe ve Yalıtım Sistemleri, ürettiği tüm ürünlerde sağladığı, yüksek kalite, uzun ömür ve ekonomik fayda ile müşteri odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Kadrolaşan teknik ekibi ve satış politikaları ile ulusal ve uluslararası projelere hızlı ve doğru çözümler üretmeyi amaç edinerek ilerlemektedir.

Firma Bilgileri

  • FAHRETTİN İLGİÇ
    Bölge Sorumlusu

Ürünler

KİREMİT
PERLİT
SIVA
ŞAP
İZOLASYON MALZEMELERİ
GRANİT SERAMİK YAPIŞTIRICISI
FUGA
DERZ DOLGU MALZEMELERİ
ÇATI SİSTEMLERİ ,TERMO SIVA,HAZIR SIVI,ISI YALITIM,SES YALITIM,PERLİT,YAPI KİMYASALLARI,DERZ,YAPIŞTIRICI

Mesaj Gönder


Bizi takip edin