ÖZSAYIN SOĞTUMA VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

ÖZSAYIN SOĞTUMA VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ KLİMA

Onur mahallesi 45229 sk. No:15/A ADANA/SEYHAN 


Hakkında

Özsayın Soğutma Sanayi’nin yeni yatırımlarını ve araştırma geliştirme etkinliklerini finanse etmek için kullandığı asıl kaynaktır. Bu nedenle şirketimizin performansını değerlendirirken göz önünde bulundurduğumuz en önemli kriter uzun vadede karlılıktır. Özetle hedefimiz sadece büyümek değil, uzun vadede kar ederek büyümek ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda tartışmasız lider konumuna gelmektir.

Misyonumuz


Müşterilerinin ihtiyaçlarına , en düşük enerji sarfiyatlı ve en sorunsuz çalışma çözümlü öneriler sunarak , güvenilir, çevreye duyarlı ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunmak..
Müşteri Memnuniyeti
Özsayın Soğutma Sanayi, kendisini üretim sektörünün değil hizmet sektörünün bir parçası olarak görmektedir. Kaliteli ürün ve kusursuz bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak birinci öncelikli amacımızdır. 

Faaliyet Alanımız


Soğutma Gurubu  İmalatı,
Soğutma Gurubu  Kiralama,
Soğutma Gurubu  Alım – Satım,
Soğutma Gurubu  Bakım, Arıza , Servis ve Start-Up
Soğutma Kompresör Revizyon ,Arıza ve Bakım
Soğutma Kompresör Bobinaj – Stator Sargı Sarım
Mühendislik Alanında Yeni Çözümler

Özsayın Soğutma Sanayi, kaliteli hizmet anlayışının; iyi eğitilmiş, şirketle bütünleşmiş, sürekliliği olan bir işgücünün varlığı ile mümkün olabileceğine inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir. Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Firma Bilgileri

  • samet özsayın
    Ar-Ge Müdürü

Ürünler

Hava Soğutmalı Chiller
Su Soğutmalı Chiller
Klima Santrali
Su Soğutma Kulesi
Chiller Kiralama

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.