ÖZPALTA HURDA

ÖZPALTA HURDA BAKIR

5733. Sokak 131/2 Karabağlar, İzmir, Türkiye İZMİR/KARABAGLAR

Hakkında

Özpalta Hurdacılık, kullanım dışı olan metal ve metal dışı bir çok ürünün tekrar üretim süreçlerine kazandırılması amacıyla geri dönüşüm faaliyeti göstermektedir. 1990 yılında faaliyete geçen ve kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Özpalta Hurdacılık, iç pazarda kendisine kalıcı bir yer edinmiştir.

Merkezi Karabağlar’ da olan Özpalta Hurdacılık, demir ve demirdışı metaller olmak üzere, toplama ve işleme hizmeti vererek, her geçen sene artan bir kapasiteyle ülkemize hizmet etmektedir. Şubelerimizden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılır.

Ülkemiz ekonomisinin gelişebilmesi adına hurda alımı ve satımı doğrultusunda Özpalta Hurdacılık önemli bir rol üstlenmiştir. Bu bağlamda müşterilerine ürün tedariğinde kusursuzluğu benimsemiş ve bunu ana gaye olarak kabul etmiştir.

Faliyetlerine başladığı günden beri ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren Özpalta Hurdacılık müşteri memnuniyetinin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun farkında olup, iş kapasitesini daha da arttırarak verdiği hizmete aralıksız devam edecektir.

Özpalta Hurdacılık, tüm bu iş akışında görev disiplini ve hız ilkelerini yerine getirmeye çalışır. Müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.

İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilen atık metal toplama-ayrıştırma  belgesi ile çevreye yaptığı katkıyı pekiştirmiştir. Tüketimi gün geçtikçe artan geri dönüşümlü maddelerin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturarak, hassas çalışmalarıyla bilinçli bir hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.