ÖZDAMAR YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş

ÖZDAMAR YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş İZOLASYON VE YALITIM MALZEMELERİ

Demirci Mahallesi Ahıska Caddesi No:165/1 BURSA/NILÜFER 

Hakkında

Şirketimiz sektörde 1963’ ten beri varlığını sürdüren ÖZDAMAR ailesinin 3. Nesil bireyi olan Ahmet ÖZDAMAR tarafından; sektördeki profesyonel iç mimarlık ile bütünleşen uygulayıcı firma ihtiyacını fark etmiş ve yeni bir yapılanma ile 2011 yılında yapı sektöründe yeni bir anlayışın öncüsü olmak hedefiyle ÖZDAMAR YAPI PROJE UYGULAMA adı altında kurulmuştur.

2014 yılına gelindiğinde ise Yapılarda Su Yalıtım Çözümlerinde güvenilir ve çözüm odaklı firma olması misyonuyla 1 yıl süren uygulama ekibi eğitimleri ve makina ekipman yatırımlarından sonra Su Yalıtımı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2015 yılında Proje Uygulama ve Su Yalıtım Çözümleri firmasının mevcut stoklama alanının ihtiyacı karşılamaması üzerine, 1991 yılında kurulmuş yapı ürünleri satan bir şirketi satın alarak perakende satışına başlamıştır.

2017 yılında uygulama ve satış olarak ayrılan iki şirketimizi ÖZDAMAR YAPI A.Ş adı altında birleştirilip Özdamar Yapı ürünleri ve Yalıtım Çözümleri olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.