ÖZ-SAN ELEKTRİK TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT TAAH. GIDA NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZ-SAN ELEKTRİK TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT TAAH. GIDA NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ELEKTRİK MALZEMELERİ

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi Cevat Muratal İş Merkezi No 112 Kat 7 Daire 38 Balgat-ANKARA ANKARA/ÇANKAYA 

Hakkında

Şirketimiz  25 Temmuz 2006 tarih ve 6606 sayılı  Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi tescili ile  Erzurum merkezli  ve Mehmet Özsoy, Mehmet Akgün ortaklı kurulmuştur. 27.06.2012 tarih ve 8099 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi ile Denizli şubesini kurarak tescil edilmitir. Şirketimizin merkezi 23.02.2015 tarihinde ankaraya taşınmış ve adres değişiklikleri ile ilgili tesciller yapılmıştır. Şirketimzin sermayesi 28 milyon lira olup, sahibi ise Mehmet ÖZSOY’dur.

Mehmet Özsoy 10.11.1972 Uzundere-Erzurum doğumlu olup, Meslek lisesi Elektrik bölümü öğrenimi sonrası 1986 yılından 2006 yılına kadar sektörümüzle ile ilgili işyerlerinde işçi, usta, ustabşı ve yönetici olarak görev yapmıştır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Şirketimiz, uzun mesafe elektrik iletim hattı inşaatı,arıza bakım orarım hizmetleri, alçak orta ve yüksek gerilim şebeke çalışmaları,yer altı ve yerüstü kabloloma faaliyetleri,trafo kurulumları, aydınlatma tesislerinin inşaatı ile abone verilerinin tolanması(sayaç okuma,açma kapama) işlemleri yapmaktadır.

Şirketimizce halen Aydem elekrik ile Denizli, Gediz elektrik ile Manisa, Aras elektrik ile Ağrı, Yeşilırmak elektrik ile Çorum bölgelerinde bir çok projenin yapım, onarım ve veri toplama işlerini devam ettirmektedir.

Şirketimiz de surekli olarak 15 mühendis ve 5 yöneticinin yanısıra 150 civarında işçi çalışmakta olup bu sayı yazın 400 ün üzerine çıkmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Elektrik

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.