ONDULINE AVRASYA A.Ş.

ONDULINE AVRASYA A.Ş. KİREMİT

Değirmen Sokak Nida Kule No: 18 Kat: 8 İSTANBUL/KADIKÖY 

Hakkında

Çatı Kaplama ve Su Yalıtımında Lider

Hafif çatı kaplama malzemelerinde dünya lideri

 

70 yıllık sanayi deneyimi

 

Yılda 150 milyon m2'yi aşkın çatı kaplama sistemleri satışı.

 

43 ülkede 1600'ü aşkın çalışan

 

9 ülkede 11 fabrika

 

42 şirket aracılığıyla 100'den fazla ülkede ticari varlık

 

 

Onduline Group “Çatı Kaplamada Dünya Lideri...”

 

1940'larda kurulan Onduline Group, hafif çatı kaplama ve kiremit altı levhalarında dünyanın ilk üreticisidir.

 

Grup, yıllar içinde geliştirdiği yeni ürünler ve satın almalar ile büyüyerek alanında global bir lider konumuna gelmiştir.

 

Şu anda 100'den fazla ülkede yüksek performanslı ve birçoğu ödüllü ürünler geliştirmiş bir şirket olarak tasarım, güvenilirlik, sürdürülebilirlik ve kullanıcı dostu olabilme hususlarına odaklanılmıştır.

 

Uluslararası arenada sağlam gelişim ve kullanıcıya yakın olma prensipleri sayesinde Onduline müşterilerinin çatı alanındaki ihtiyaçlarını iyi anlayabilmekte ve bunlara cevap verebilmektedir.

 

Onduline Group 2014 yılında 70.yılını kutluyor.

 

1940'larda Fransa’da kurulan ve o tarihten bu yana çatı kaplama malzemeleri üretimi ve pazarlaması konusunda uzman olan Onduline Group 70’nci yılını kutluyor. Onduline Group halen 5 kıtada 42 şirket aracılığıyla 100’den fazla ülkede ticari varlığını geliştirerek sürdürürken, dünyada yılda 150 milyon m2’yi aşkın çatı sistemleri satışı ile bitüm esaslı çatı kaplama malzemeleri üretiminde dünya liderliğini elinde bulunduruyor. Onduline Group; Fransa,  Türkiye, Rusya, İspanya, Polonya, Malezya, Brezilya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 üretim birimine sahip.
Onduline Group bünyesinde çeşitli ülkelerde bulunan  üretim birimlerinde oluklu bitümlü çatı kaplama levhalarının yanısıra, kiremit altı levhaları, bitümlü su yalıtım membranları, polikarbonat, PVC, polyester levhalar ve rulo malzemeler, polietilenden yalıtım koruyucu ve drenaj sağlayan örtüleri ile birlikte çeşitli yapı malzemeleri ve aksesuarları üretilmektedir.

 

Onduline Group Temel Değerler

 

Sadelik: Ürünlerin kullanımı ve uygulaması kolaydır.
Güvenilirlik: 70 yıllık çatı sistemleri tüm dünyada başarı elde etmiş ve kendini kanıtlamıştır.
Adanmışlık: Onduline sözlerinin arkasında durur; taahhüt ettiğini yapar.
Bağımsız bir global sanayi grubu olarak, çevreye olan saygı çerçevesinde Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine sürekli yatırım yapar.

 

Onduline Avrasya 2014 yılında 20.yılını kutluyor...

 

Selülo-mineral esaslı çatı ve cephe kaplama levhaları üretiminde dünya lideri Onduline Group, Türkiye’de 1994 yılına kadar Onduline lisansı altında üretim yaparken, aynı yıl doğrudan yatırım yapma kararı almış ve Onduline Avrasya şirketi Ağustos 1994’te %100 yabancı sermayeli bir şirket olarak Onduline Group’un Türkiye’deki iştiraki olarak kurulmuştur.
Kuruluş tarihi olan 1994 yılının Ağustos ayından itibaren ürün yelpazesini hızla geliştiren Onduline Avrasya'nın ürünleri, çatıdan temele, çatı kaplama, çatı ve temel yalıtım malzemeleri ve çatı sistemlerini de içeren, kullanıcının her ihtiyacına cevap verebilen zengin bir yelpaze içinde sunulmaktadır.


Onduline Avrasya’nın Sapanca’da bulunan üretim birimlerinde çatı - cephe kaplama levhası ONDULINE HR®, kiremit altı su yalıtım levhası ISOLINE®, 1998 yılından bu yana su yalıtım membranı BITULINE® ve 2005 yılından bu yana ise bitüm esaslı kiremit ONDUVILLA® üretilmektedir. Onduline Avrasya  İstanbul Merkez, Ankara, İzmir, Karadeniz ve Antalya Bölge Şeflikleri ve Sapanca’da bulunan üretim tesisleriyle toplam 206 personelle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

ÜRÜN YELPAZESİ:
Çatı kaplama, çatı ve temel yalıtımı malzemelerinin üretim ve pazarlamasını gerçekleştiren Onduline Avrasya’nın ürün yelpazesindeki ürünlerin büyük bölümünün esasını "bitüm" ve organik elyaflar oluşturmaktadır. Onduline Avrasya, sürekli araştırma ve geliştirmenin bir sonucu olarak birbiri ile uyumlu, tamamlayıcı nitelikte “çatı sistemleri” sunmaktadır.

 

ONDULINE HR®: Çatı  kaplama  levhası
RUFOLINE.S®: Alaturka  kiremit altı  yalıtım levhası
ISOLINE®: Marsilya ve  Portekiz tipi kiremit altı yalıtım levhası
BITULINE®: Çatı  ve temel su   yalıtım  membranı
BARDOLINE®: Asfalt shingle çatı  kaplama  malzemelerii
ONDUVILLA®: Bitüm esaslı kiremit
ONDUSER®: Seramik çatı kaplama mlz.
FONDALINE®: Temel  yalıtım  koruyucusu   
SİSTEM ONDUGREEN®: Yeşil çatı bahçeleri
ONDUCLAIR®: Polikarbonat şeffaf levhalar
ARDUVAZ: Isoline ile arduvaz çatı kaplama sistemi

SAN MARCO: Özel İtalyan Toprak kiremitleri

 

ONDULINE AVRASYA BÖLGESİ

 

“Avrasya” yeni pazarlara açılmanın bir ifadesi olmuş ve Onduline Avrasya  bugün Kafkaslar, Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika'da 84 ülkeye ihracat yapar duruma gelmiştir.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

çatı
kiremit

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.