OCAK KALIP MAKİNE İMALAT SAN. TİC.LTD.ŞTİ

OCAK KALIP MAKİNE İMALAT SAN. TİC.LTD.ŞTİ OTOMOTİV

GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PELİTLİ KÖYÜ YOLU ÜZERİ 2. KM KOCAELİ/GEBZE 

Hakkında

İlk olarak plastik enjeksiyon kalıpları üretimi konusunda faaliyetlerde bulunan şirketimiz, daha sonra faaliyet alanını geliştirerek plastik     enjeksiyon parçaları , ve müşteri istekleri doğrultusunda montajlı parçaların üretimine de başlamıştır.


Artan kapasiteye bağlı olarak 2003 Yılında Gebze Pelitli Köyündeki fabrika binasına taşınmıştır. Ocak Kalıp,  zaman içerisinde hem teknolojik açıdan hem de nitelikli işgücü açısından kendini geliştirmiş olup,  beyz eşya ve otomotiv sektörünün önde gelen marka ve anasanayilerine ürün temin eder hale gelmiştir.


Ocak Kalıp 2010 yılında SGS firmasından ISO 9001:2008 ve ISO 14001 Belgesini  almış olup, 2013 yılında  ISO/TS 16949 :2009 belgelendirme çalışmalarını tamamlamıştır.
Firma bünyesinde fırın ve çamaşır makinası düğmeleri, çamaşır makinası kapakları, çamaşır makinası ön pano görünüş grupları, çamaşır ve bulaşık makinası ile halı yıkama makinası pompaları, otomotiv iç plastik aksam parçaları, mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik parçalar üretmekte olup, ürün ve hizmet gamını hergün daha da genişletmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Düğme
Su Pompa
Otomotiv
Mobilya
Güvenlik Kilit
Süpürge

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.