NOYA ELEKTRİK

NOYA ELEKTRİK ELEKTRİK PANOSU

Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. Gökçe Rezidance Kat:3 No:16/17 ADANA/SEYHAN 

Hakkında

1974 yılından bu yana Adana'da faaliyet gösteren MEGA ELEKTRİK Ltd. Şti. firmasının 20 yıllık tecrübesini ve uygun şartlarda malzeme temini imkânlarını değerlendirmek, malzeme alım satım dışında taahhüt işlerinde de uygun çözümler üretebilmek için MEGA ELEKTRİK Ltd. Şti.'nin bir uzantısı olarak 1995 yılında MEGA MÜHENDİSLİK adı altında şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Mühendislik misyonu öne çıkarılarak uygulama alanına kayılmıştır. Ve kısa zamanda şirket faaliyetleri; şirket sahiplerinin bu kararını doğrular şekilde hızla artmıştır. MEGA MÜHENDİSLİK 24.02.1997 tarihinde NOYA ELEKTRİK adı altında faaliyet gösteren bir Ltd Şirket haline dönmüştür. Şirketimiz bünyesinde çalışan kuvvetli teknik kadrosu ve tecrübeli ekipleri sayesinde kurulduğu günden bu yana Türkiye'de ve Türkiye dışında birçok büyük projeye imza atmıştır. 2003 yılının sonlarına doğru mekanik tesisat işlerine başlanmış ve Firma bunu takiben Elektromekanik bir şirket yapısına dönüşmüştür.
 
 
2005 yılının ortalarından itibaren İstanbul Bürosu faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı zamanlarda bir Pano montaj imalathanesi de MEDA PANO adı altında faaliyet göstermeğe başlamıştır. 2007 yılı içerisinde ABB lisansı altında 4000 A tip testli ARTU pano imalatına başlanmıştır. Bu güne kadar kendi bünyemizdeki işler ve üçüncü şahıslara ait firmaların pano ihtiyaçlarını başarı ile karşılamağa devam etmektedir.
 
 
Artan mekanik işleri koordine etmek amacıyla şirket bünyesinde bir MEKANİK BÖLÜM oluşturulmuştur. Altyapı işleri, HVAC sistemleri, sprinkler ve yangın koruma sistemleri, temiz su tank tesisleri, atık su tankları, borulama işleri, havaalanlarına ve araçlara yönelik yakıt tank sahaları gibi konular, alanlarında uzmanlaşmış bir mühendis ekibi tarafından projelendirilmekte ve takip edilmektedir.

Firma Bilgileri

  • AHMET SÖĞÜTLÜ

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin