NOVAKİM YAPI KİMYASALLARI MAD. İTH. İHR. SAN. TİC. AŞ.

NOVAKİM YAPI KİMYASALLARI MAD. İTH. İHR. SAN. TİC. AŞ. BOYA

Türkmen Mahallesi Hülya Koçyiğit Bulvarı Ege Vista İş Mer. No: 3 0 9400 Kuşadası-Aydın AYDIN/KUSADASI 


Hakkında

Türk madencilik ve inşaat sektöründeki tecrübelerinin birikimi olarak, NOVACHEM bünyesinde yapı malzemeleri üretiminde faaliyet gösteren firmamız, inşaat sektöründe tercih edilen ve çözüm ortağı olma misyonu içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapı kimyasalları alanında en üst kalitede ve yenilikçi ürünler üretmek sorumluluğu bilinci içinde çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştiren NOVACHEM, yapı kimyasallarında NOVAMIX, inşaat boyalarında NOVAPAINT, izolasyon teknolojilerinde NOVATECH markası ile ulusal ve uluslararası projelerde hizmet etmektedir.

Yurt dışındaki projelerde de etkin ve aktif olmak için var gücü ile yapı sektöründe hizmet etmektedir.

Sürdürülebilirlik ve çevreci yaklaşımı ile AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir. Kalite yönetimi, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim ve çevre yönetim sistemleriyle hizmet ettiği yapı sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

NOVACHEM şirketinin temel ilkesi, sektörünün mevcut standartlarına uygun, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güvenilir ve kaliteli üretim yaparak tüketicinin hizmetine sunmaktır.

Ülkemiz ekonomisi için yarattığı katma değerleri her zaman artırmayı ve sürdürülebilirlik içinde çevreye duyarlı davranarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Gelecek nesiller adına sorumlu davranarak sürdürülebilir ekonomik, çevresel ve sosyal alanlardaki faaliyetlerimizin devamlılığını sağlayacak üretimler yapabilmek isteğiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Saygılarımızla.

 

 

Firma Bilgileri

  • Göksel ODABAŞ
    Pazarlama ve Satış Müdürü

Ürünler

YAPI KİMYASALLARI,İNŞAAT BOYALARI,İZOLASYON,İZOLASYON TEKNOLOJİLERİ,FAYANS YAPIŞTIRICI,SERAMİK YAPIŞTIRICI,DERZ DOLGU MALZEMESİ,SU YALITIM HARÇLARI,SU YALITIM BANTLARI,DIŞ CEPHE BOYALARI,İÇ CEPHE BOYA

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.