NOVA GÜÇ AKTARIM VE HAREKET SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

NOVA GÜÇ AKTARIM VE HAREKET SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. REDÜKTÖR

10041 Sokak, No: 24, A.O.S.B. ÇİĞLİ İZMİR İZMİR/ÇIGLI 


Hakkında

Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri 1995 yılından itibaren Türkiye’de özellikle Avrupa’da ve dünyada kalite ve teknolojisi ile ön plana çıkmış birçok ünlü markanın Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yapmıştır.

Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri gücünü temsilciliğini yaptığı ürünler ve organizasyonundan almaktadır.

Son 10 yıldır hızla gelişmekte olan Türkiye ekonomisinin can damarı olan yatırım alanlarında oluşan endüstriyel ekipman ihtiyacını karşılarken uzman ekibimizle, güçlü stokumuzla ve aplikasyona yönelik uygun çözümleri ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Türkiye’deki yatırım alanlarında ve sanayi bölgelerinde satış öncesi ve sonrası desteğini güçlü bir şekilde vermekte olan Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. 1976 yılında İtalyan girişimciler tarafından kurulmuştur. Bugün uluslararası pazarda çok çeşitli ürünleri ile redüktör, elektrik motoru, varyatör ve buna benzer diğer bağlantı ekipmanları ile kendine yer edinmiştir.

Geçtiğimiz yıl 100 milyon € ciro hedefine ulaşmış her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ile pazardaki saygın konumunu pekiştirmiştir.

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.