NEROTHERM ISI TEKNOLOJİLERİ

NEROTHERM ISI TEKNOLOJİLERİ DOĞALGAZ

Hürriyet Mh. 123/5 Sk. No:47/A Akhisar/MANİSA MANİSA/AKHISAR 


Hakkında

Nerotherm Isıtma Teknolojileri; genç, dinamik ve daima yenilikçi kurucuları ve profesyonel ekibiyle sektördeki dinamikleri yeniden oluşturmak için kuruldu.

Hedeflerinden ilki olan konforlu ve estetik ürünler üretmek olan Nerotherm’in tasarladığı farklı tarzdaki ürünler her ortama uygulanabilir kompakt cihazları siz değerli müşterileri ile uygun fiyatlarla buluşturmaktır.

Satın aldığınız her pellet sobası, pellet kazanı, katı yakıtlı kat kaloriferi ürününde konfor ve kullanım kolaylığını hissedeceğinizi umuyoruz.

Pelet sobası, Pelet kazanı ve kömürlü kazan ürünlerinde geliştirdiğimiz yeni teknolojiler sayesinde hem konforlu ısınma sağlıyoruz hem de ekonomik ısınma sağlamayı hedefliyoruz.

Katı yakıtlı kalorifer kazanı, kömürlü kat kaloriferi, pelet sobası, pelet kazanları konusunda 2003 yılından beri tasarım, teknoloji ve AR-GE çalışmalarının emeği Nerotherm’in tasarladığı ürünlerde bulabilirsiniz.

Misyon,
Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin talepleri olan ürünleri en yüksek üretim standartlarında, insan ve çevre sağlığını gözeterek sunmaktır.
Vizyon,
Isıtma sektöründe yenilikçi, yüksek kalitede üretim gerçekleştiren, uluslar arası pazarlarda yüksek rekabet gücüne sahip, radyatörü, kazanı ve boyleri aynı anda üreten ve bu ürünleri hem yurtiçine hem de yurt dışına pazarlayan Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmaktır.
Değerler,
Müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ve rekabetçiliği esas alan bir yönetim temelinde, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan, çalışanlarını daima geliştiren ve yaratıcılıklarını teşvik eden, çevre ve topluma duyarlı olmak firmanın değişmez değerlerdir.

 

Firma Bilgileri

  • Burak Serdaroglu
    Genel Müdür
  • Burak Serdaroglu
    Genel Müdür

Ürünler

Pelet Sobası 25 kW Anatole
Pelet Sobası 25 kW Anatole

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.