NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ DEK. PEYZ. İNŞ. TAAH. TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ DEK. PEYZ. İNŞ. TAAH. TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ÇATI KAPLAMA MALZEMELERİ

AOSB 3.KISIM 32.CADDE NO:9 DÖŞEMALTI /ANTALYA ANTALYA/DÖSEMEALTI

Hakkında

Firmamız 1990 yılı başlarında İç Anadolu Bölgesi’nde kamış ve hasır ürünleri üretmekte iken, turizmin gelişmesi ile birlikte 1996 yılında Antalya’daki şubesini Nasreddin Hasır Dekorasyon adı altında açmıştır.
2005 yılında sektör lideri haline gelen firmamız müşteri talepleri ve yatırımcı yönlendirmeleri sonucu NASREDDİN ORMAN ÜRÜNLERİ şirketini kurarak Antalya’da emprenyeli ahşap ürün ve kereste satışı ile yeni bir sayfa açmıştır.
2008 Yılında ahşabı geleceğin yapı malzemesi olarak gören firmamız yatırım kararı alıp Antalya’nın Serik İlçesi’nde 5.000 m² sahada 3.000 m² si kapalı alanda lamine kiriş tesisini kurmuştur.
Firmamız, fabrikamızın kurulması ile birlikte turizm yatırımları içinde önemli projelere imza atan, profesyonel bir yönetim anlayışı olan, teknolojisini sürekli olarak yenileyen ve asla vazgeçmeyeceği müşteri odaklı kalite politikasını geliştiren bir kurumsal anlayış ortaya koydu. Zaman içinde hedefi olmayan firmaların sektörden çekilmek zorunda kaldıklarını gördükçe de ilkelerimize daha da sarıldık.
2015 yılında kurduğumuz  Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımımız  ve 2016 yılının  2. Yarısında açmayı planladığımız ukrayna fabrikamız bizlere farklı bir vizyon yüklemiştir. Böylelikle  hammaddeye olan yakınlığımızı üretim gücümüzle birleştirerek  global piyasalardaki  rekabet  ortamında elimiz oldukça güçlenmiştir.
Muğla’daki tesisimizin seri olarak Thermowood ahşap, masif panel ve standart lamine kiriş üretimi yaparak iç piyasaya ve ihracata yönelik hizmet verecektir. Antalya’daki tesisimizin ise yurtiçi ve yurtdışı projelere yapısal ahşap ile ilgili çözüm ortağı olması planlanmıştır. Bu tesiste ülkemizde bir ilk olan önümüzdeki yıllarda yapı sektöründe hak ettiği yeri alacağını düşündüğümüz, CLT panel duvarlı evlerin seri üretimi yapılacaktır.
Bugün toplamda yaklaşık 52 000 m² sahaya kurulu, 25 000 m² kapalı alanda entegre üretim tesislerine sahip ulusal bir şirketler grubu haline geldik.
Bu yapılanma ile birlikte insana yatırımı da hızlandırarak kalite politikamızı üst  seviyelere taşıdık. Türkiye’de ahşap konusunda seçkin bir mühendislik ve üretim ekibine sahip olan firmamız  yurt içi – yurt dışı birçok projeye başarı ile imza atmıştır.
Bizleri bu noktaya getiren, desteklerini uyguladıkları projelerde bizi çözüm ortağı olarak seçen kamu yetkililerine, özel sektör yatırımcılarına ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Yönetim Kurulu Başkanı

Himmet ERBAY
 

Firma Bilgileri

Ürünler

yapısal ahşap, thermowood, ahşap ev, masif panel, ahşap pencere, hasır dekorasyon

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.