NARİN DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

NARİN DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ DIŞ TİCARET

Yeni Mah. İsmet İnönü Blv. Prestij Plaza No:66 Kat:20 Daire 39/40 MERSİN(İÇEL)/AKDENIZ

Hakkında

1957 yılında, İstanbul Plastik Sanayi A.Ş. olarak, babası Hacı Rasim yanında ticaret hayatına çok küçük yaşlarda başlayan Mehmet Narın; 1965’lere gelindiğinde sanayimi, ticaret mi? sorusunu kendisine sormuş.Ticaret daha ağır basarak Mehmet Narin Import Export A.Ş.’yi çok genç yaşında orta doğunun ihracatta bel kemiği olan, Antakya’da kurarak ticaret hayatına atılmıştır.

Ortadoğu ticaret dünyasında "Muhammed Narin" ismini bir marka yapan Mehmet Narin 18 yıl Antakya ticaret ve sanayi odası başkanlığı yapmış, Akdeniz İhracatçılar Birliği’nin kurulmasında öncülük etmiş. Mehmet Narın Import Export A.Ş. ile gıda, tarım ürünleri, inşaat malzemeleri ve kimyevi maddeler ihracatında orta doğuda çok büyük söz sahibi olmuştur. Biri 8 diğeri 12 yaşında olan 2 erkek kardeşini de firmasına ortak etmiştir. Mehmet Narin Import Export A.Ş. ismini 1975 yıllarında Narin Dış Ticaret A.Ş. olarak değiştirmiştir. 2000’li yıllara gelindiğinde Narın Dış Ticaret A.Ş.’yi 1994 ve 1997 yıllarında kendisine iş hayatında katılan oğulları Engin Tan Narin ve Rasim M. Narin ile Mehmet Rasim Narin Dış Ticaret A.Ş.’ye ve şu an Türkiye’de dış ticaretin öncü kuruluşlarından olan Antakya’nın ilk ve tek holdingi olan Bys Holding’i kurmuştur.

Ticaret hayatında hem bedeni hem de fikirleri ile birlikte tıpkı bir sanatkâr edası ile çalışmayı şiar edinmiş olan Mehmet Narin’ Antakya’nın tek ve ilk holdingini kurmuş, bu kuruluş zamanla ortaklık yapısını genişletmiş dürüst, ilkeli, üretken stratejik ortaklar ve uluslar arası yapılanmasıyla Türkiye’de ses getiren bir holding haline gelmiştir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Tahin
Susam
Kurutulmuş Meyve
Kuruyemişler

Mesaj Gönder

PİYASALAR