MURAT CIVATA BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş

MURAT CIVATA BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş CİVATA , VİDA

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sayani Bölgesi Gazi Bulvarı No: 37 34953 Aydınlı - Tuzla / İstanbul TÜRKİYE İSTANBUL/TUZLA 

Hakkında

Murat Civata, 1974 yılında olağan ortaklık olarak kuruldu. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ana hedefi olarak sürdüren şirket, 1981 yılına kadar kendini geliştirmiştir. Sürekli ve kararlı büyümesinin ardından, 1981 yılında, İstanbul'un Karaköy ilçesinde 6.000.000 TL sermaye ile anonim şirket yerini almıştır. 

Zamanla büyümesine paralel olarak Murat Cıvata A.Ş. kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geçmişte olduğu gibi, şirketin taahhütlerini yerine getirme güveni bugün takip edilmektedir. 

Murat Cıvata her zaman bağlantı elemanları sektöründe konumunu yükseltmeyi hedeflemektedir. 1908 yılında bir pazarlama şirketi olmasına rağmen, şirket 1990'ların sonunda üretim kapasitesini her geçen gün artırdı ve şirket içi üretimde% 40'a ulaştı. Asla bitmeyen bir yatırım politikasıyla şirket, önümüzdeki yıllarda eş zamanlı olarak ekipman havuzunu, Ar-Ge olanaklarını ve üretim yelpazesini geliştirdi. Murat Cıvata, 2014 yılında yenilenen makine ve Ar-Ge ekipmanları ile fabrikasını sanayi bölgesinde faaliyete geçirdi.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin