MKM GERİ DÖNÜŞÜM

MKM GERİ DÖNÜŞÜM Geri Dönüşüm/Hurda

Seyhan Mah. 703 Sokak No:7/1 Buca – İZMİR İZMİR/BUCA 

Hakkında

Hurdacılık ve metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız; deneyimli kadromuzla İzmir ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda demir, bakır, alüminyum, krom, beyaz eşya, klima, pet plastik gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız.

Kentsel dönüşüm için vermiş olduğunuz binaların yıkım öncesi pimapen, ahşap, demir, alüminyum ve çatı sökümlerinizi yerinde ve değerinde yapmaktayız. Ayrıca; fabrikalar, alışveriş merkezleri ve otellerin komple hurda söküm işlemlerini tecrübeli personelimizle gerçekleştirmekteyiz. 

Talepleriniz doğrultusunda yapılan keşifler neticesinde değerlendirme yapılmaktadır. Değerlendirmenin ardından, yapılacak işlemlerin onayından sonra sizlere çözüm önerileri sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için çalışıyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Hurda Demir
Hurda Alüminyum
Hurda Bakır
Hurda Bakır Petek
Hurda Alüminyum Jant
Hurda Krom
Hurda Sert Alüminyum
Hurda Zamak
Hurda Kablo
Hurda Akü

Mesaj Gönder


Bizi takip edin