MEDCEM  BETON ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş

MEDCEM BETON ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş BETON

Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:39 Bahçelievler/İSTANBUL İSTANBUL/BAHÇELIEVLER 

Hakkında

Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş Türkiye hazır beton sektöründe, Ege Bölgesinde yarattığı 22 yıllık süreçteki sinerji, deneyim ve bilgi birikimini yeni ismi ve yeni kadrosu ile Akdeniz Bölgesinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Ocak 2015 tarihinde ilk olarak Mersin ili Akdeniz ilçesinde Karacailyas Hazır Beton Tesisi ile lgede konumlanmıştır.

Temmuz 2015 tarihi itibariyle Adana’da Büyükdikili ve Yüreğir Hazır Beton Tesisleri, Mersin’de Mezitli,Yenihal ve Tarsus Cezaevi Hazır Beton Tesisleri ile bölgeye giriş yaparak sektörde hızlı bir şekilde yerini almıştır.

Modern çağın gereksinimi olan ürün,kalite,dağıtım ve doğru fiyat bileşenlerini bir araya getirerek ihtiyaçlar noktasındaki yatırımlarını sürdürerek sosyal fayda ve temiz çevre ilkeleriyle büyüyerek emin adımlarla gelişimine devam edecektir.

Ülkemizin, özel sektör yatırımlarından olan Zetes ( Zonguldak Eren Enerji Termik Santrali ) ve Medcem Mböadencilik Çimento Fabrikası yatırımlarında 4 adet proje tesisi ile önemli yapılardaki özel hazır beton ihtiyaçlarını karşılayan Medcem Beton Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş yeni nesil üretim teknolojileri, kalite anlayışı ve modern CRM yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya devem edecektir.

Firma Bilgileri

Ürünler

beton, hazır beton

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.