MEB METAL VE BİLEŞİKLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

MEB METAL VE BİLEŞİKLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ÇELİK

Barış Mah. 1804/2 Sok. No:24 Gebze/KOCAELİ KOCAELİ/GEBZE 

Hakkında

1984 yılında kurulan MEB METAL; 10.000 m2 kapalı alana yayılmış olan 2 ayrı üretim tesisinde REACH kayıtlı olarak, ISO 9001:2008 ve FAMIQS Kalite Güvence Sistemleri doğrultusunda Türkiye, Avrupa ve Uzak Doğu’da kimya, seramik, cam, lastik/kauçuk, hayvan yemi, boya, tarım/gübre, galvaniz ve hayvancılık sektörlerine hammadde ve ürünler üretmektedir.

Tecrübeli yönetimi ve kadrosuyla sektöründe Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı şirketlerindendir.

Üretiminin %70’ini ihraç eden MEB GROUP, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile “İnorganik Kimyasallar İhracatçıları” arasında Kocaeli’de 1. sırada ve Türkiye genelinde ilk 10 şirket arasında olmaktan gurur duymaktadır.

Ürün kalitesini sürekli AR-GE çalışmaları ve laboratuvar yatırımları ile en üst seviyede tutarak kalite dalgalanmalarına müsaade etmemektedir.

Bunun yanı sıra, tüm dünyada devrim niteliği taşıyan Nano Teknoloji alanındaki yatırımları, araştırmaları, iyileştirmeleri ve üretimleri ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmekten gurur duymaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

çinko oksit, amerikan proses ve fransız proses çinko oksit, yemlik çinko oksit, gübre çinko oksit, külçe çinko, çinko alaşım, çinko amonyum klorür kristal, çinko amonyum klorür sıvı
mfr (meb flux regulator) flux arıtma tozu, nikel tablet, çinko fosfat, çinko tozu

Mesaj Gönder

PİYASALAR