MATES A.Ş.

MATES A.Ş. OTOMOTİV

SANCAK MAHALLESI 524 SOK NO: 8/A-B YILDIZ ANKARA/ÇANKAYA 

Hakkında

Kasım 2012 de 25 yılını dolduran firmamız, Otomobil servis ekipmanları satış, servis ve kalibrasyon hizmetlerini vermektedir.

Ankara’da bulunan merkezimiz ve İstanbul’daki şubeniz ile tüm Türkiye’ye genelinde faaliyet göstermekteyiz.

Corghi  Capelec  Tecnomotor logo  Ecotechnics    Gys gibi firmalarının Türkiye yetkili distribütörü olarak çalışmaktayız.

Test ve Ölçü aletleri konusunda Karl Deutsch  firmalarının temsilciliğini yapmakta, bu firmaların Kaydedici, Güç Ölçer, İzolasyon test, Ultrasonik ve Manyetik çatlak dedektörü ve Boya Kalınlığı Ölçme cihazlarını satmaktadır.

Ankara ve İstanbul’daki ofislerimizde müşterilerimizin eğitimi amacıyla 25 kişi kapasiteli eğitim salonu, cihazların tanıtım ve pratik kullanımını yapabilmek için showroom ve özellikle küçük boyutlu cihazların tamiri ve kart onarımları için servis laboratuarlarımız bulunmaktadır.

Firmamızın satış ve servis kadrolarının her birinde ortalama 10 eleman bulunmakta olup, ekipman grubunda yaklaşık 27 kişi çalışmaktadır. Tüm elemanlarımız müşterilerimizi bizzat ziyaret ederek problemlerini dinlemekte, anında çözüm bulmaya çalışmakta veya merkez ofisimize rapor etmektedir. Bilgisayarlarımızda bulunan data bankta tüm müşterilerimize satılan cihazlar, seri numaraları, bu cihazların garanti süreleri, servis ve kalibrasyon tarihleri ve verilen hizmetler saklanmaktadır.

Firmamızın satış ve servis hizmetini yapmış olduğu cihazların tamamı için Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Garanti belgesi alınmış olup, cihazlarımızın tamamı TOFAŞ, OPEL, TOYOTA, HONDA, HYUNDAI, FORD ve NİSSAN gibi firmaların onay listesinde bulunmaktadır. Yapılan istatistikler sonucunda firmamızın Satış sonrası servis hizmetleri konusunda birinci sırada yer aldığı ve Türkiye genelinde servis ekipmanları satışında ortalama % 70 pazar payı aldığı görülmektedir.

Toyota-Sa bayilerinin Motor test, Klima gaz dolum ve Ön düzen ayar cihazları, Ford Otosan bayilerinin Motor test cihazları, Fiat bayilerinin Klima gaz dolum cihazları toplu olarak firmamızdan temin edilmiştir

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.