MASTER MAKİNA TARIM VE GIDA ÜRÜNLERİ

MASTER MAKİNA TARIM VE GIDA ÜRÜNLERİ İŞ GÜVENLİĞİ

Cevizli Mah. Tansel Cad. Şaman San. Sitesi No:78 A-Blok Dükkan No:10 Zip:34846 MALTEPE / ISTANBUL / TURKEY İSTANBUL/MALTEPE 

Hakkında

 
 
Master Makina; sizlere kaliteli, güvenli, güler yüzlü ve sorunsuz hizmet sunmak için 1998 yılından beri hizmetinizdedir. 
 
Master Makina, Knoll Maschinenbau GmbH firmasının Türkiye'deki ilk ve tek yetkili satış ve servis firmasıdır.
 
Ağustos 2015'ten beri; Knoll marka konveyör, filtre ve pompa ürünlerinin satışı, satış sonrası hizmetleri ve endüstriyel yedek parça tedariğine kadar her alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. 
 
Master Makina; teknolojiyi, yenilikleri ve gelişen dünya ekonomisini yakından takip etmekte olup, her geçen gün yenilenmekte ve gelişmektedir. Bir satış şirketi değil, bir çözüm şirketi olmakla gurur duymaktadır. Müşterilerinin sorunlarına her an çözüm üretmektedir ve müşterileri için bir çözüm ortağı olup sektöründe Türkiye'nin öncü firmalarının güvenlerini kazanmayı başarabilmiştir.
 
Knoll Maschinenbau GmbH, talaşın başladığı yerden bittiği yere kadarki mevcut bütün ürünleriyle firmamızın arkasındadır. 
 
Master Makina, Knoll marka ürünlerini tarafınıza sorunsuz ve garantili bir şekilde ulaştırma hizmeti sağlayacak, çözüm ortağınız olacaktır.
 
Size düşen ise yalnızca bizimle iletişime geçmektir.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

makina
pompa ürünleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.