MASİF PANEL ÇÖZÜMLERİ - SERENDER AHŞAP

MASİF PANEL ÇÖZÜMLERİ - SERENDER AHŞAP KERESTE

Altınşehir Mahallesi, Nato Yolu Cd No:72, 34775 İSTANBUL/ÜMRANIYE 


Hakkında

Serender Ahsap ve Orman Ürünleri Ltd. Sti. sektör içinde ciddi bilgi ve tecrübeye sahip, genç ve dinamik bir kadrosu olan, “Yeni Nesil Ticaret” anlayısı ile çalısan butik bir kurulustur.
Ünvanı altında yer alan ahsap ürünlerinin tedarik noktası olarak hizmet verir.

Masif Panel Ürünler, çeşitlilik açısından zengin bir yelpazeye sahiptir. Çeşit çeşit masif panel ağaç türleri, rengarenk bir ahenk oluştururken, aynı zaman kendine özgü avantajlar sağlar.
 
Bir masif panel ürünü tercih ederken çok nedeniniz vardır. Onun ortama katkısı, büyülü doğası ve çekici yanı bunlardan sadece bir kaçıdır. 
 
Masif Panel Çözümleri üretirken, Serender Ahşap olarak sizlerle empati kurmak bizim için en önemli unsurdur. Hayal dünyanız içindeki doğal ahşap kokusunu tüm duyularınızda hissedeceğiniz masif panel çeşidi mutlaka vardır. 
 
Masif Panel Ürünler için herşey https://www.e-masifpanel.com adresini ziyaret etmenizle başlar. Hayal kurun ve elinizi uzatın.

Firma Bilgileri

  • Mustafa Horoz
    Firma Ortağı
  • Mustafa Horoz
    Firma Ortağı

Ürünler

Ahşap Tezgah
ceviz masif panel, çam masif panel, iroko masif panel, kayın masif panel, kestane masif panel, ladin masif panel, meşe masif panel, sapelli masif panel, beton kontrplak, marin kontrplak

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.