MAGİC MİMARLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

MAGİC MİMARLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. MİMARLIK

MAIDAN C BLOK 3.KAT NO:27 Mustafa Kemal Mah. ANKARA/ANKARA 

Hakkında

Mehmet GÜLERYÜZ 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık bölümünden mezun oldu. 2013-2017 arasında çalıştığı firmalardan edindiği deneyimle 2017 yılında kendi İç Mimarlık, Proje ve Uygulama ofisi olan MAGIC MİMARLIK’ı kurdu.


Mimarlık ve İçmimarlık sanat dalları arasında zirvede yer almaktadır. Kendi zamanın en ünlü sanatçıları ressam olması yanında birer mimar olarak boy göstermişlerdir. Temel sanat kurallarının tüm yansımaları dönemin mimarisinde görülmektedir. Bu çizgiden yola çıkarak yaşam alanlarını birer tabloya benzetip resim yapma arzusuyla mekanları şekillendiriyoruz.

Magic Mimarlık bu disiplinine bağlı kalarak iç mekan tasarımı konusunda yaratıcı, sanatın temel kurallarına bağlı, yeniliklere açık, araştırmayı severek yaşam alanları oluşturmaktadır.


Tek bir mimarın ele alıp tamamladığı yapıların, birçok mimarın, başka amaçlarla yapılmış olan eski duvarları kullanarak, yamayıp onarmaya çalıştıkları yapılardan daha güzel ve daha düzenli oldukları görülür. (Descarte)

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.