LİNK YAPI VE TESİSAT MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

LİNK YAPI VE TESİSAT MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ ENDÜSTRİYEL YAPILAR

(GOSB) Gebze Organize Sanayi Bölgesi. 1000. Sokak No: 1016 41430 Çayırova / Kocaeli KOCAELİ/GEBZE 


Hakkında

1978 yılında üretim hayatına başlayan LINK firması, üretimine çelik dübel ve kelepçe ile başlamıştır. Şimdi Boru Askı Sistemleri diye anılan bu pazarın kurucusudur. Üretim kalitesini hep üst düzeyde tutmuş, kendisi ile rekabet edercesine pazara hep yeni çözümler üretmiştir. Öncüsü olduğu bu sektörde her geçen gün kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını geliştirmiştir. Bugün, mekanik tesisat içerisinde yer alabilecek herhangi bir hattın kendi spesifik özelliklerine uygun olarak yapıya bağlanması için gerekli olan tüm askı ve destek sistemini teşkil eden çözümler LINK ürün gamı içerisinde yer almaktadır. 

1987 yılı ile birlikte yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş, Havalandırma Kanalı Flanş Profillerini üretmeye başlamıştır. Sektör lideri olmanın verdiği sorumluluk ile LINK bugün yine aynı heyecanla bu ürüne de yenilikler getirmeye, ürün gamını sürekli geliştirmeye çalışmaktadır. 

LINK, 2001 yılında Titreşim Alıcılar ve Sismik Sınırlayıcılar Departmanını kurmuştur. Depremin yol açtığı hasarlar dünyanın her yerinde önemli bir sorun teşkil etmektedir. Deprem sismik önlem alınmamış mekanik ve elektrik tesisatları üzerinde ağır hasarlar meydana getirmektedir. LINK bu alanda üzerine düşen görevi yapmakta ve kendi uzmanlık alanı olan mekanik tesisatın, sismik koruması konusunda tecrübeli mühendisleri ile uygulayıcılara gerek proje, gerek ise ürün konusunda destek vermektedir. Modern binalarda, titreşim ve titreşim kaynaklı gürültü şikâyetleri her geçen gün artmaktadır. Bu sinsi ses kirliliği ile birlikte kontrol edilmeyen titreşimin yarattığı, gerek insan gerek ise maruz kalan yapı üzerindeki, olumsuz etkiler yok edilmesi gereken bir sorundur. LINK titreşim konusunda ölçüm, projelendirme, ürün desteği ve bu konuda tecrübeli kadrosu ile her geçen gün artan bu probleme yeni çözümler getirmektedir. 

2004 yılında LINK, yapıştırma tekniği ile birleştirilen ve basınç, sıcaklık ve mukavemet değerleri üst seviyelerde olan hızlı, kolay montaj sağlayan CPVC boru ve bağlantı parçalarını, dünyanın en büyük üreticileri Harvel Plastics ve Spears Manufacturing ile Türkiye pazarına kazandırmıştır. 

2005 yılında ise şu an yangın tesisatı uygulamalarında kullanımı ön planda olan ama git gide diğer mekanik tesisat uygulamalarında da kullanımı yaygınlaşan bir diğer sistem çözümü Yivli Boru Bağlantı Kelepçeleri ve Ek Parçalarını uygulayıcıların kullanımı için ürün gamına katmıştır. 

Şüphesiz ki her zaman öncü ve lider olmayı benimsemiş olan LINK, sizler için en iyi, en verimli, en kaliteli ve en ekonomik çözümleri aramaya devam edecek ve önümüzdeki yıllarda da sizin hizmetine sunacaktır. Üretimlerinde ve ithalatlarında öncelikli hedefi kalite olan LINK, tüm ürün gamlarında ASHRAE, SMACNA, MSS, NFPA ve TSE gibi hem uluslar arası, hem yerel standartlara uygun ürünler üretmektedir. Bu ürünleri de, GOST, ISO 9001:2000, TSE, TSEK belgeleri ile sertifikalandırmakta; İTÜ, KOSGEB, TUBİTAK-UME gibi ülkemizin önden gelen laboratuarlarında test ettirmekte ve raporlandırmaktadır. Ayrıca şu an hali hazırda üretmekte olduğu veya üretmeyi planladığı ürünler T.C. PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından belgelendirilmiştir. 

Gelişme ve büyüme sürecimizde bize her zaman yol gösteren tüm eleştiri ve görüşleriniz, her zaman olduğu gibi bugünde memnuniyet ile karşılanacaktır.

Firma Bilgileri

Ürünler

BORU ASKI VE DESTEK SİSTEMLERİ

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.