LİDER CONTA İMALATI VE İNŞAAT MAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

LİDER CONTA İMALATI VE İNŞAAT MAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ BORU

MEHMET KARAGÖZ CADDESİ UÇAR TİCARET MERKEZİ NO: 5 /132 ULUS / ANKARA ANKARA/ALTINDAG 

Hakkında

Lider Conta Başkent Ankara'da fabrika & satış mağazası ile 36 senelik mazisi ile devamlı büyüyen ve yeni teknolojilere adapte olan bir kuruluştur. 

Lider Conta bugün Türkiye'deki belli başlı büyük sanayi kuruluşlarının Pvc Temiz & Atık Su , Hdpe Korige & Telekom , Beton Büz , Flex Rekor & PPRC Rekor , Batarya & Musluk, Flans & Vana contalarının ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek kapasite ve bilgi birikimine sahiptir.

Lider Conta ¼ “(6 Ø) den 56 “ (1400 Ø) e kadar , Lastik, Klingrit , Nitril ( Haykar ), Kauçuk ve Saclı Kauçuktan  ürettiğimiz 300 ‘ e yakın ürün çeşidimiz ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Lider Conta geniş çeşidi ve kalitesi ile hizmet verdiği tüm sektörlerde bugün aranan bir firmadır. Yurtiçi pazarlardan gelen taleplere hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde yanıt verirken tecrübe ve uzmanlığımızla da müşterilerimizin profesyonel çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. 

Lider Conta pazar payını arttırmayı, yardımcı sanayiler arasında en düşük maliyetli üretici olmayı ve kaynak verimliliğini sektör ortalamasının üzerine çıkarmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir. 

Lider Conta olarak hedefimiz; müşteri isteklerinin karşılanmasında sürekliliğin sağlanması için yükselmekte ve değişmekte olan beklentilerin önceden tespiti ile verimliliğin arttırılması olarak özetlenebilir. Bu hedeflere, tanımlanan kalite ve süreç hedeflerine ulaşabilme gayesiyle planlı ve sistematik çalışmaları yaygınlaştırma, süreç iyileştirmeleri ve düzenli gözden geçirme prosesleriyle ulaşılması amaçlanmaktadır. 

Saygılarımızla...

Firma Bilgileri

  • Harun ARABACI

Ürünler

ATIK SU BORU CONTASI,TEMİZ SU BORU CONTASI,TELEKOM BORU CONTASI,ÇELİK CONTA,RİNGLİ CONTA,VANA CONTASI,PİSLİK TUTUCU CONTA,FLANŞ CONTA,DOĞALGAZ SAYAÇ CONTASI,REKOR CONTASI,BATARYA YEDEK PARÇA,MUSLUK YE

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.