LARTH HAVLU RADYATÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

LARTH HAVLU RADYATÖR SAN. VE TİC. A.Ş. RADYATÖR

I·smetpas¸a Mah. 203 sok. No.4 Subas¸ı Beldesi Torbalı I·ZMI·R – TURKEY İZMİR/TORBALI 

Hakkında

LARTH HAVLU RADYATÖR SAN VE TİC. A.Ş

LARTH (LARTH HAVLU RADYATÖR SAN. ve TİC. A.Ş.) Fransız Groupe Atlantic ve İtalyan Lazarrini srl. firmalarının stratejik iş ortaklığı ile 2007 yılında kurulmuştur. Yatırım için İzmir bölgesinin seçilmesinin nedeni, doğal güzelliklerinin yanı sıra ham madde ve malzeme teminindeki avantajları ile nitelikli işgücü potansiyeline sahip olmasıdır. Ayrıca limana yakınlığımız da bir başka avantajımızdır.

LARTH, İzmir Torbalı’da 13bin’i kapalı alan 16bin m2’lik bir alanda bulunmaktadır.

Fabrikamızın kuruluşundan bu yana büyüme süreci

  • Satın alımlar ve İtalya’daki mevcut hatların transferi yolu ile verimli altyapının oluşturulması,
  • LARTH’ı sektörün lider şirketlerinden birisi haline getirmek için endüstriyel ve nitelikli proseslere sürekli yatırım yapılması ile gerçekleşmektedir

Bugün LARTH, %100 GROUPE ATLANTIC ailesinin bir üyesidir. LARTH, 230 çalışıyla yılda yaklaşık 400bin adet havlu radyatörü üretim kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Fabrikamızda üretilen havlu radyatörlerinin tamamı ihraç edilmekte ve 12 ülkedeki müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Groupe Atlantic’in sıcak su ürünlerindeki bilgi, deneyim ve yönetim yaklaşımı ile kaliteli ve yüksek teknik donanıma sahip Türk işgücünün birleşimi LARTH’ı Avrupa’nın en büyük ve en modern tesislerinden biri yapmıştır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.