KOZA CIVATA  MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

KOZA CIVATA MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ CİVATA , VİDA

Demirciler Sitesi 2104. Sokak No:20/A (Efes Pilsen Karşısı) Yenidoğan Mahallesi Yüreğir / ADANA ADANA/YÜREGIR 

Hakkında

Koza Cıvata, sıcak dövme cıvata imalatı yapmak, ovalama   yöntemiyle  saplama  üretimi ve diğer her türlü bağlantı elemanları konusunda siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmak amacıyla,  Ünal Parlakkan tarafından kurulmuş bulunuyor.

 

Firmamızın temel görevi güvenilir, saygın ve devamlılık gösteren hizmeti ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak  ürün  ve  hizmetlerimizi  sürekli geliştirmektir.  Bu  Pazar  içerisinde rekabet gücümüzü arttırarak hedefimize ulaşma şartlarının bilincindeyiz.

 

Bu  amaçla  kalitesini  ispatlamış  olan  firmamız “ISO 9001 : 2000 Kalite Güvence belgesini almaya hak kazanmıştır. Siz değerli müşterimize ‘’Mükemmeli Başarma’’ diye özetlenen çalışma prensibi ile deneyimli, vasıflı   kadrosuyla  en  iyi hizmeti sunmak  ve müşteri  memnuniyettini en ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

 

Firmamız   aşağıda   belirttiğimiz  iş  kollarında,   her  türlü  cıvata , somun ve diğer bağlantı elemanlarının  üretimini  ve  hizmetini  vererek siz müşterimizle uzun yıllar birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

 

  1. Makine imalat sanayi, Çimento sektörü, Şantiyeler, Çelik Konstrüksiyon işleri, Demir Çelik sektörü, Madenler, Demiryolları ve Cıvatanın kullanıldığı her yer için, M 8’ den  M 56  Çapa kadar, 700 mm cıvata boyu ve 6 metre saplama boyuna kadar, ovalama yöntemiyle diş açılarak, 8.8  10.9  ve  12.9  kalite ve paslanmaz malzemeden, DIN 931, DIN 6914, DIN 7990, ASTMA 193 Gr B7/2H ve diğer standartlarda ve her türlü özel cıvata, Saplama, Somun, ve diğer bağlantı elemanları ihtiyacınızda, Cıvata sektöründe geçen 20 yıllık üretim deneyimi ve 15 yıllık Mühendislik hizmetimizle, siz değerli müşterimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

  2. Çimento Fabrikalarına Muska Başlı ( Üçgen Başlı ) cıvata  , Oval Başlı cıvata , Havşa Başlı cıvata , Kare Başlı , T Başlı  Cıvata işleri 304 kalite , 310 kalite , 316 kalite , 420 kalite CNC Torna tezgahımızla , talaşlı imalat işleri de yapılır.


Firmanızın satın alma portföyüne alarak, cıvata ve her türlü bağlantı elemanı ihtiyacınızda bizden de teklif isteğinde bulunmanız için, bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder

PİYASALAR