KORULU GROUP

KORULU GROUP İNŞAAT TAAHHÜT

Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Bulvarı 10. Sok. A.Blok No:343/1 SAMSUN/ATAKUM

Hakkında

1972 yılında inşaat firması olarak kurulan Korulu Group, 1999 yılına kadar faaliyetlerine bu sektörde devam etmiştir.1999 yılında sağlık sektörüne giriş yapan firmamız ‘Önce insan sağlığı’ ilkesiyle hareket ederek bu alanda kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Korulu Group 1999 yılından itibaren inşaat, hizmet, sağlık ve turizm sektörlerinde yoluna devam etmektedir.

Kaliteli hizmeti ve güvenilir yapısıyla sağlık sektöründe kendisini kabul ettiren Korulu Group, bugün alanında kendisini ispatlamış saygın firmaların dağıtım ve pazarlama organizasyonunu yürütmektedir.

Korulu Group, değişim ve gelişimin diğerlerine kıyasla çok daha hızlı olduğu sağlık sektöründe bütün yenilikleri yakından takip etmekte ve bu yeniliklere en kısa sürede uyum sağlayıp, alanında yenilikçi bir firma profili çizmektedir. Hizmet verdiği hastanelerde, günde 1000 hasta için doğru dozda, doğru zamanda ve el değmeden robotik sistemde ilaç hazırlanma ve uygulanma aşamalarını yürüten firmamız bu alanda başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Sağlık sektöründe dışa bağımlılığın azaltılmasını savunan firmamız medikal sanayide yerli ürün üretimi noktasında da çalışmalar başlatmıştır.

Kurulduğu günden bugüne Korulu Group, geçmişinden ve geleneklerinden aldığı güç ve tecrübe ile, kendisini bugünlere getiren ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak sürekli büyümüş, inşaat firması olarak başladığı yürüyüşüne bugün hizmet, sağlık ve turizm sektörlerini de ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin