KONTROL BİLGİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

KONTROL BİLGİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. BASIN

İZMİR/KONAK 


Hakkında

Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren ilk ve amiral şirketimiz olan Kontrol Bilgi Sistemleri 2002 yılında, Eğitim ve Danışmanlık sektöründe çalışmalarını sürdüren ikinci şirketimiz MEDNET 2007 yılında yine İzmir’de kuruldu. Kuruluşumuzdan bu yana Eğitim, Bilişim ve Danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal ürün ve hizmet üretirken, özellikle dünyanın teknoloji öncüsü olan marka ve ürünleri tercih etmekteyiz. Özellikle Sağlık ve Otel Bilişimi, Zayıf Akım Projeleri, Mekatronik Otomasyon Çözümleri, Network Çözümleri konusunda uzmanlaşmış olan şirketlerimizle her seviyede KOBİ ve kurum, kuruluşlara, konusunun uzmanı ve tecrübeli teknik personelimiz ile hizmet üretiyoruz.

BİLİŞİM

DONANIM: Bilgisayar, çevre birimleri, sunucular, network ve data ürünleri, PDKS, Barkod Okuyucu ve Yazıcıları                     projelendiriyor, satıyor, kuruyor ve teknik desteğini veriyoruz.

SAĞLIK BİLİŞİMİ : Yapısal Kablolama aşamasından başlamak üzere sistemin fizibilitesi, ihtiyaç tespiti, raporlandırılması    aşamalarını da içeren Zayıf Akım Projelerini gerçekleştiriyoruz.  Projelerde, network aktif ve pasiflerinin konumlandırılması,     Server ve Terminal sistemlerinin devreye alınması, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi, PACS,        e-Arşiv, BCS Acil Uyarı Sistemleri (Mavi Kod, Pembe Kod, Beyaz Kod), Hemşire Çağrı Sistemleri gibi Otomasyon Yazılımlarının kurulumu, eğitimi ve devreye alınmasını sağlıyoruz.

OTEL BİLİŞİMİ : Otel otomasyon yazılımlarının kurulum ve desteğini veriyoruz. Safe&Pay IVR POS Ödeme Sistemi ile otellere güvenli ödeme ve tahsilat sistemimizi kuruyoruz. Otellere özel Zayıf Akım Projeleri ile Data, Network, IP Telefon Santral        Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Güvenlik Alarm ve Kamera Sistemleri projelerini       gerçekleştiriyoruz. Kamu ve özel sektörde istek ve projeye göre Zayıf Akım Projelerinle birçok farklı markada sistemleri birbiriyle entegre, yönetilebilir ve ekonomik hastane, otel, okul, fabrika projeleri yapıyoruz.

EĞİTİM & DANIŞMANLIK

Mednet Eğitim Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. ve Etik Kariyer Akademisi ile MEB onaylı ve sektörün tercih ettiği, ihtiyacı olan bireysel ve kurumsal eğitimler veriyoruz. ISO 9001, ISO 14001 vb. Yönetim Sistemleri, TSE HYB danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Her seviyede İnsan Kaynakları eğitimi ve konumlandırılmasını profesyonel akademik ekibimizle yapıyoruz.

Şirketlerimizde 7 farklı konuda TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi,  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kurulu ve işletilmektedir.

Kısacası; eğitim, bilişim ve danışmanlık alanında sizin en yakınınızdaki, en çok hizmet üreten tedarikçiniz olmaya gayret         gösteriyoruz. Talep ettiğiniz her konuda bize telefon yada e-maille ulaşabilir, soru sorabilir, gereğinde ücretsiz fizibilite desteği     alabilirsiniz.

Bizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacağınıza eminiz..

 

Firma Bilgileri

  • A.Kadir UÇAR
    Genel Müdür
  • A.Kadir UÇAR
    Firma Sahibi

Ürünler

BCS ACİL UYARI SİSTEMLERİ

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.