KOBİMAR E-TİCARET LTD.ŞTİ.

KOBİMAR E-TİCARET LTD.ŞTİ. AMBALAJ, PAKETLEME

1203/11 SOKAK NO:4 K:4 D:416 KARA HASAN ATLI İŞ MERKEZİ İZMİR/KONAK 

Hakkında

Kobimar, özellikle Türkiye'deki KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) statüsündeki firmalara ihracat ve ithalat konularında destek veren bir firmadır. Ekibimiz, Kimya, Makine, Gıda, Elektrik/Elektronik ve Tekstil konularında eğitimli olup, bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalara, hammadde, yarı mamul veya mamul mal temin ediyoruz. Aynı zamanda, üretimi olup ihracat yapmak isteyen, fakat nereden başlayacağını bilemeyen firmalar ile az miktarda ihracatı olup arttırmak isteyen firmalar da sunduğumuz hizmetlerimiz mevcuttur.

KOBİ'lere verdiğimiz bu desteğin %80 ini internet üzerinden gerçekleştiriyoruz, ve internetten tam kapasite ile faydalanıyoruz. Bunlara, sanal fuarlar, ilan tahtaları, semt pazarları, yurtdışı sanayi ve ticaret odaları talepleri ve mesleki birlikler de dahildir. İşimizin çok büyük bir bölümü internet üzerinden olduğu için E-Ticaret ünvanını almak istedik, biraz zorlandık ama Türkiye'nin ilk E-Ticaret ünvanlı firmasının ismini kabul ettirmeyi bu zorluklara rağmen başardık.

Amacımız, yükseliş trendinde olan Türk ihracatının artmasına katkıda bulunmak, KOBİ'lerin yerli ekonomide yaşanan istikrarsızlıklarla daha kolay mücadele edebilmesi için yurtdışına açılmasını sağlamak ve KOBİ'lere yeni pazarlar bulmak ve özellikle üretim yapan firmaların hammadde ihtiyaçlarını birinci ellerden sağlamak. Ayrıca kapasite kullanım oranlarının %80'leri  bulduğu ülkemizde, ihtiyacı olan firmalara yeni veya az kullanılmış komple fabrika, tesis, makine ve ekipman temin etmek.

15 yıllık yurtdışı deneyimine sahip ve 50 ülkede ticari faaliyette bulunan yönetim kadrosunun önderliğinde kurulan firmamız, özellikle Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ), İthalat ve İhracat alanlarında destek vermekten gurur duyar. Avrupa ve Amerika'da kazandığımız bilgi işlem, teknoloji, sistem uygulamaları, üretim ve dağıtım tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Gelinlik ve Abiyeler
Nazar Boncuğu Hediyelik Eşya
Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri
Zımpara Tozu
Zeytin Yağı ve Doğal Sabun
Çimento
Kimyasal Gübreler
Organomineral Gübreler
Özel Gübreler
Kuru Kayısı

Mesaj Gönder


Bizi takip edin