KLAS ISITMA SOĞUTMA KLİMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KLAS ISITMA SOĞUTMA KLİMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KLİMA

İ.A.O.S.B. 10008 Sk. No:5, 35620 Çiğli - İZMİR İZMİR/ÇIGLI 

Hakkında

2003 yılında kurulan Klas Isıtma Soğutma Klima, deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında, KLS markasıyla üretimine devam etmektedir.
Klima Santralleri, Hijyenik Klima Santralleri, Hijyenik Paket tip Klima Cihazları, Aksiyal / Radyal Fanlı Su Soğutma Kuleleri ve Sıcak Hava Apareyleri ile başlayan ürün gamına daha sonra da Isı Geri Kazanım (HRV) cihazlarını, Kondenser Ünitelerini ve Fancoil ünitelerini de ekleyerek ürün gamını genişletmiş ve Hava ve Su Soğutmalı Kondenserli Soğutma Gruplarını, konusunda uzman firmalardan ithal ederek ürün gamını tamamlamıştır.

KLS, yaptığı başarılı üretimler sonucu, Sağlık Bakanlığı şartnamelerine uygun olarak inşa edilen veya yenilenen resmi ve/veya özel sektör hastanelerinde tercih edilen bir marka haline gelerek referans listesini güçlendirmiştir.

Mevcut TSEK, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007   belgelerine ilave olarak, CE belgesi ve DIN 1946/4 Hijyen belgesi alınmıştır. 2007 yılı ortalarında da, bu belgelere, klima santrallarında EUROVENT belgesi ve 2009 yılında da GOST-R belgesi ilave edilmiştir.

KLS bunları asla yeterli bulmayıp Arge ve patent çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca Avrupa ülkeleri ve Rusya ile sektörel işbirliklerinin altyapı çalışmalarını hızlandırarak kısa zamanda küçümsenmeyecek miktarlarda ihracat gerçekleştirmiştir.

KLAS Klima İzmir Bölge Müdürlüğüne ilave olarak; 2005 yılı sonunda Ankarada İç Anadolu Bölge Müdürlüğünü, 2008 Nisan ayında da İstanbulda Marmara Bölge Müdürlüğünü faaliyete geçirmiştir.

2009 yılı başında firma ortaklık yapısının değişmesi sonucu KLS, Çiğli AOSB’deki yeni yerine taşınarak, modern tesislerde, güçlü bir dağıtım örgütünün desteği ile üretimlerine devam etmektedir.

Firmamız, gerek mühendislik gerekse kalite olarak tamamen müşteri odaklı olarak çalışmakta ve “Neden Olmasın ?” felsefesi ile tüm müşteri isteklerini değerlendirmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

klima santralleri, su soğutma

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.