KIRATLI ÇELİK KASA

KIRATLI ÇELİK KASA Çelik Kasa

Ankara Caddesi no : 187/A Özkanlar Bornova İzmir İZMİR/BORNOVA 

Hakkında

ÇELİK KASADA İLK ve ÖNCÜ,

Kıratlı Çelik Kasa,
1943 yılında Gaziantep'te küçük bir atölye'de Ali Osman KIRATLI tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin İlk, öncü ve en büyük para kasası üreticisidir.

Kuruluş yıllarından bugüne kadar geçen her dönemde müşterilerine güvenilir, kullanışlı ve en şık tasarımlara sahip ürünler sunmayı ilke edinmiş ve bunun için AR-GE çalışmalarına önem vererek ve müşterilerinin güvenini kazanmayı hedeflemiştir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmalarına hız kesmeden devam ederek ürünlerini Uluslararası akredite kuruluşlarda test ettirerek tüm dünyada geçerli CE ve EN 1143-1 belgelerini çeşitli 0 ila 9 arasında tüm derecelerde almıştır.Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına üretim, teknik servis ve yönetim sistemleriyle ilgili uluslararası platformda tanınan ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TSE- HYB belge ve sertifikalarına sahibiz.

Firmamız tarafından beğeninize sunulan ürünler geniş donanımlı laboratuar ortamlarında EN 1143-1 prosedürlerine göre test edilmiştir. Bu testler esnasında çelik kasalara farklı delici, kesici ve parçalayıcı aletler kullanılarak dışarıdan zorla girme deneyleri yapılır. Her parçalama deneyinin zaman uzunluğuna göre dereceler belirlenir ve bu doğrultuda derecelerin toplam değeri test edilen ürünün dayanıklılık derecesini oluşturur.

En son teknolojiyi yakından takip ederek ve teknolojik takımlar kullanarak ürettiği kaliteli ve güvenilir bir kasanın olmazsa olmazları arasında yer alan, yanmaya ve hırsızlık girişimlerine karşı yeterli donanıma sahip olması gerekliliğini çok iyi bilen KIRATLI, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre düşük veya yüksek güvenlik seviyelerinde, farklı kilit kombinasyonlarıyla, çeşitli ölçü ve özelliklerde ürünler üreterek bu ürünleri iç ve dış pazara sunmaktadır.

Çelik kasa kilit sistemleri üretimi de gerçekleştirmeyiz. Çelik kasanın en önemli objesi olan ve çelik kasanın kalitesini oluşturan öğelerden birisi de şüphe yok ki kasa üzerinde kullanılan kilit sistemidir. 1/250.000 farklı anahtar kombinasyonu ile yüksek kalite standartlarında ve en yüksek teknolojiyi kullanarak kasa kilidi üretimi yapan KIRATLI kendi ürettiği kilitleri, müşterilerinin değerlerini hak ettikleri güvenlikte muhafaza edebilmeleri için kendi ürettiği kasalar üzerinde uygulamakta olduğu gibi bugün Türkiye’de ve Dünya’da bir çok çelik kasa üreticisi firma Kıratlı Çelik Kasa’nın üretmiş olduğu kilitleri kendi üretimlerindeki kasalarda kullanmaktadırlar.

Çelik Para Kasalarında anahtarlı kilit sistemlerinin yanı sıra çelik kasalar üzerinde son teknoloji Elektronik şifreli , Mekanik şifreli, Time Delay özellikli , Timer özellikli, Çok kullanıcılı Elektronik şifreli veya Parmak izi ile açılabilen şifreli kilitlerin uygulamasına da olanak sağlayan üretimleri sayesinde müşterilerine ekstra güvenlik olanakları sunmaktadır.

Teknik Servis ve Kasa çilingirliği konularında da hizmet vermektedir. Bugün bir çok banka ve zincir mağazanın teknik desteğini sağlayan firmamızın teknik servis konusunda Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep’ te 20 ye yakın sayıda eğitimli tecrübeli ve güvenilir personeller çalıştırmakta ve Türkiye'nin her yerine 24 saat içinde teknik servis hizmeti sunma başarısı ile satış sonrası hizmet kalitesi de rakiplerine karşı en üstünlük sağlamaktadır. Her marka ürüne teknik destek verebilen firmamız kasa çilingirliği ve teknik desteği konusunda da Türkiye’ nin en büyük kuruluşudur.

İç pazarda Türkiye'nin en büyük 25 bankasının ve 30'a yakın zincir mağazacılık firmasının, kuyumcuların, inşaat firmalarının, otellerin Türkiye geneli tedarikçisi konumundadır. Firmamız ayrıca perakende sektöründe de pazarın en büyük firmasıdır.

Dış pazarda her yıl birçok ülke’ de düzenlenen Güvenlik ve sektör fuarlarına katılan firmamız yaklaşık 20 yıldır 18 yakın ülkeye ihracat yapmakta ve çeşitli ülkelerdeki kasa üreticileri ile ortak çalışmalar yapmaktadır. Bazı ülkelere yarı mamul ürün ve kilit sistemleri göndererek o ülkelerdeki üretici firmalar ile ortak üretimler yapmaktadır. Kıratlı her yıl bir önceki yıla göre ihracatını artırmayı hedefleyerek, ihracat konusunda ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ilke edinmektedir.Lütfen tanıtım videoumuzu izleyiniz.

Bir Gaziantep Çelik Kasa Firması olan Kıratlı Çelik Kasa' nın üretim yeri Gaziantep' tedir. Ankara Çelik Kasa , İzmir Çelik Kasa , Okmeydanı İstanbul Çelik Kasa  ve Maltepe İstanbul Çelik Kasa firmaları olarak  Ankara, İstanbul ve İzmir'de satış mağazaları ve bölge depoları bulunmaktadır.

DEĞERLERİNİZ BİZİM İÇİN DE DEĞERLİDİR...

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.