KILIÇOĞLU KİREMİT - MEGARON ÇATI TEKNOLOİLERİ

KILIÇOĞLU KİREMİT - MEGARON ÇATI TEKNOLOİLERİ KİREMİT

ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ 11. CD. ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE ESKİŞEHİR/ODUNPAZARI


Hakkında

1927 yılında Eskişehir’de kurulan Türkiye’nin ilk kiremit fabrikalarından olan Kılıçoğlu günümüzde yapı sektörünün önderleri arasında yer almaktadır. Kendi sektöründe liderliğini sürdüren Kılıçoğlu, mükemmel kiremit ve çatı detaylarının uzun ömürlü çözümü için kullanılan çatı sistemleri üretimi yapmaktadır. 2010 yılında dış cephe ısı yalıtımı sektörüne “İzocephe” markası ile giren Kılıçoğlu, binaların dış kabuğunu örtebilen tek marka olmuştur. “İzocephe Mantolama Sistemleri” aracılığıyla tüm detayları düşünülmüş paket çözümleri ile doğru yalıtımı müşterilerine sunan Kılıçoğlu, karbon esaslı ve binili levhası ve uluslararası kalite standartlarında üretilmiş diğer yalıtım elemanlarıyla yüksek ısı yalıtımı performansı sağlamaktadır.

Kılıçoğlu kurulduğu günden bu yana, Türkiye'nin en büyük ve modern üretim tesislerine sahip olmakla kalmamış, şu anda üretimlerini gerçekleştirdiği Eskişehir fabrikasıyla “dünyada da tek çatı altındaki sayılı kiremit üretim kapasitelerinden” birine sahip olmuştur.

2014 yılında falliyete geçen Megaron kiremit üretim tesisi ile birlikte toplam 8 milyon m2 kiremit üretim kapasitesine ulaşmıştır. Kil kiremit üretiminde Türkiye’nin lider markası olan Kılıçoğlu’nun, yeni fabrika yatırımı sayesinde, ürün yelpazesi ve çeşitliliği arttırmıştır.

Firma Bilgileri

  • Özge Kiraz
    Reklam Sorumlusu

Ürünler

Renkli Kiremitler

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.