KAYADEM MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ.

KAYADEM MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. MUTFAK DOLAPLARI

Ata Mah. Kabil Cad. (Öveçler 4. Cad.) No:136/A ANKARA/ÇANKAYA 

Hakkında

2002 Yılından günümüze...

 

   2002 Yılında limited şirket olarak faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2017 yılında kurumsal yapısını güçlendirmek amacıyla KAYADEM MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ismiyle hizmetlerine devam etmiştir.

Kaliteyi ve güveni inşa ediyoruz...

 

Kuruluşundan bugüne yapı sektörünün özellikle çatı, çatı olukları, yalıtım, izolasyon, mühendislik ve mimarlık alanlarında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin her türlü tasarım ve projelendirme taleplerine ücretsiz keşif imkanıyla, bugün de cevap vermeye devam etmekteyiz. Sizlere de Kayadem kalitesini sunmaktan onur duyarız.

VİZYONUMUZ;

 

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak. Müşterilerimizin koşulsuz memmuniyetini sağlarken, çalışanlarımızın tatmin ve memmuniyetini de sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

MİSYONUMUZ;

 

Standartları yüksek ve kaliteli hizmet ile kaliteli malzeme kullanarak müşteri memmuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızın daima bilincinde olmaktır.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.