KAV YAPI VE MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KAV YAPI VE MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ELEKTRİK ENERJİ SİSTEMLERİ EKİPMANLARI

Barbaros Mah. Atatürk Cad. Barbaros Evleri B Blok 2-3 Nolu İşyeri Merkez - Çanakkale ÇANAKKALE/ÇANAKKALE MERKEZ 

Hakkında

Kav MühendislikVaillant ürünlerinin tüketicilerde yarattığı güven duygusunu marka değeri olarak benimsiyor, konfor, hizmet, yenilik gibi özellikleri güven duygusuyla pekiştirerek müşterilerimizden gelen memnuniyetle geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Kav Mühendislik, Isıtma ve soğutma sektörü konusunda kendisini ispatlamış ekiplerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirip, en uygun çözümü sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak birinci hedefimizdir. 

Hizmet verdiğimiz ürünler arasında, klima, kombi, yoğuşmalı kombi, kazanlar, konvansiyonel kombi, boylerler, güneş enerji sistemleri ve radyatörler yer almaktadır. 

Çanakkale ilinin Merkez ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Kav Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. 
Sizleri de Vaillant Kav Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.

Firma Bilgileri

  • Hasan Hilmi KAV
    Makine Mühendisi

Ürünler

KOMBİ,KAZAN,DOĞALGAZLI ŞOFBEN,ELEKTRİKLİ ŞOFBEN,ISITMA CİHAZLARI,GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ,ISI POMPASI SİSTEMLERİ,SPLİT KLİMA,VRF KLİMA,RADYATÖR

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.