KARACA PASLANMAZ

KARACA PASLANMAZ ÇELİK

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Demirciler Sitesinde D1 Blok No:279 İSTANBUL/BASAKSEHIR


Hakkında

Firmamız 1982 Yılında Şükrü Karaca tarafından kurulmuştur.İlk önceleri, KaracaMetal olarak Bayrampaşa’da hizmet veriyorduk. Daha sonra, artan iş hacmimizden dolayı İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Kendi Yerimiz Olan Demirciler Sitesine taşınarak ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kapasitemizi arttırdık.

2013 yılını yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden Karaca Metal beklentilerinizi genişletmek için çözümler bularak; üretimde, tedarikte, lojistikte ve satış hizmetlerinde en yüksek performansa ulaşmak için mevcut tüm kaynakları kullanmaktadır.

En yüksek kalitede metallerin satışı sunmak için Karaca Metal İkitelli’de hizmetlerini sürdürmektedir. Karaca Metal’in ilk ve en önemli prensibi “şartsızmüşteri memnuniyeti” olmaktadır.

Kendimizi yalnızca metal ürünlerin satışını yapan bir firma olarak görmemekteyiz, her zaman müşterilerimizin, Karaca Metal’in ürünlerinden en yüksek derecede memnun olduklarına emin olmak amacıyla; gereksinimlerine uygun olarak yeni ürünler yapmakta ve sektörümüzdeki tüm yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Tesisimizde rulodan yassı çeliğe tüm ürünler ileri teknoloji ve büyük bir titizlikle işleniyor. Karacanın hikayesi ileri görüşlü bir ticaret adamı Şükrü KARACA’nın 1979 da Bayrampaşa’da başlar. Demir çelik ticareti ile başlayan yolculuk 2006 da paslanmaz çelik ticareti ile devam eder. İkitelli de ilk tohumları atılan kuruluş 2012 yılında yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden Hüseyin KARACA ile ivme kazanıp gücüne güç katmıştır. Karaca’nın temel prensibi mükemmellik arayışıyla büyüyen Karaca, paslanmaz çeliğin var olduğu her sektöre hitap eder.

Çelik servis merkezimizde rulolar en son teknolojiye sahip boy kesme, dilme, taşlama ve fırçalama kullanım amaçlarına uygun olarak işlenir. Yurt içi ve yurt dışından gelen siparişler geniş stok kapasitesi sayesinde müşterilere çok kısa sürede teslim ediliyor. Her beklentiye cevap verebilecek yüksek teknoloji sayesinde paslanmaz çelik bir kumaş gibi işleniyor. Böylece istenilen ebat ve nitelikteki ürünler uluslar arası kalite anlayışıyla hazırlanıp üreticiye sunuluyor. Karaca için kalite bir seçenek değil standarttır dolayısıyla yüksek kaliteli üretim prensibi tüm ürün süreçlerine yansır. Karaca öncü marka olmanın geliştirdiği çevre, emniyet ve sağlık politikasına uygun üretim anlayışını benimser. Bir orkestra ahengi ile çalışan fabrikada üretime katılan her enstrüman görevini büyük bir ciddiyet ve hassasiyetle yapar. İşte karaca’yı farklı kılan yalnızca yüksek teknolojisi değil, alanlarında uzman ve eğitimli bir ekibin kusursuz paslanmaz çeliğin, aynı şekilde kusursuz müşterilerine hitap etemesidir. Karaca yüksek teknolijidir hijyendir tartışmasız kalite anlayışıdır. 100% müşteri memnuniyetirdir. Ama hepsinden önemlisi tüm çalışanların yarattığı güçtür.

Karaca paslanmaz çelik hattından çıkan her ürün hayatımızın her alanında ışıldıyor. Bazen bindiğimiz otomobilin jantında bazen mutfağımızdaki buzdolabının yüzeyinde bazende huzur içinde yaşanacak mekanların çevresinde hayat bulup yıllara meydan okuyor. Geniş bir vizyonun çağdaş bir yönetim anlayışının yarattığı istihdamı, uluslar arası teknolojisiyle ulaşılan bu noktada, Karaca 100% yerli sermayesi ile ülkemiz için hep en mükemmelini üretmenin uluslar arası arenada dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

 
 

 

Firma Bilgileri

  • Hüseyin Karaca
    Ar-Ge Müdürü
  • Hüseyin Karaca
    Ar-Ge Müdürü

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.