ISIDEM TESİSAT KLİMA TAAH. İNŞ. MÜŞV. TİC. LTD. ŞTİ

ISIDEM TESİSAT KLİMA TAAH. İNŞ. MÜŞV. TİC. LTD. ŞTİ SIHHİ TESİSAT

Aydınevler Mah. Aslanbey Cad. Mert Plaza No:5-7 B Blok Maltepe İstanbul / Turkey İSTANBUL/MALTEPE 

Hakkında

ISIDEM; ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe hizmet vermek üzere 1998 yılında faaliyete geçerek yuvarlak, kare ve dikdörtgen formlu sac hava kanalları üretimine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyerek kalitesini, üretim teknolojisini ve kapasitesini geliştiren ISIDEM, sektöründe Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmuştur.

ISIDEM, havalandırma sektöründe edindiği bilgi ve tecrübe ile ürün gamına esnek hava kanallarını ekleyerek, 2010 yılında Flexiduct üretimine başlamıştır. Bu alanda en yeni üretim teknolojilerini kullanan ISIDEM, bölgesinde en modern ve en yüksek üretim kapasitesine sahip firmalardan biri haline gelmiştir.

2013 yılında havalandırma ve tesisat sektöründe yalıtım amaçlı kullanılan elastomerik kauçuk köpüğü üretimine başlama kararı alan ISIDEM, Eskişehir Organize Sanayi Bolgesi’ne 60.000 m2 arazi üzerine, 20.000 m2  kapalı alana sahip üretim tesislerini inşa etmiştir. Üretim hatlarında en güncel teknolojileri kullanan ISIDEM, Coolflex (Elastomerik Kauçuk Köpüğü), Flexiduct (Esnek Hava Kanalı) ve Duct Connect (Kanal Birleştirme Parçaları) markalı ürünlerin üretimine Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmektedir.

Müşteri talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılamayı ilke edinen ISIDEM; EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem belgesini, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımı tamamlanan elastomerik kauçuk köpüğü üretim tesisi ise Amerikan Green Building Council (USGBC) tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca ISIDEM ürünleri, ulusal ve uluslararası ürün standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

YALITIM

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.