İNTERGRUP PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İNTERGRUP PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KERESTE

Eyüp Sultan Mah. Maltepe Cad. No:8 İSTANBUL/SANCAKTEPE

Hakkında

İNTERGRUP Plastik, yerli ve küresel pazarda, plastik ve ahşap sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak adına 1994 yılında kurulmuş, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı kendine amaç edinmiş, müşteri odaklı bir firmadır. Plastik ve ahşap sektörünün laminasyon alanında tutkal ve folyo, hammadde alanında plastik katkı malzemelerinin tedarikçisi olmakla beraber anahtar teslim PVC ve kompozit üretim tesisleri projelendirmekte ve kurmaktadır.

Bünyesinde barındırdığı PLASMEK markası ile kendi Ar-Ge çalışmaları sonucu ürettiği profil/panel laminasyon makinalarının, folyo-kenar bandı-koruyucu bant kesme / dilimleme makinalarının ilk, sıcak tutkal eritme-uygulama sistemlerinin tek yerli üreticisi ve PLASMOLD markası ile farklı tip PVC bükme makinalarının ilk yerli üreticisi konumundadır.

Kuruluşundan günümüze müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı iş prensibi, satış öncesi ve sonrası danışmanlık/teknik destek hizmetleri, teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ile şirketimiz dünya çapında sayılı tedarikçiler arasında yerini almaktadır.

 

İntergrup bünyesinde bulunan firmalar

PLASMEK 1995 yılında kurulan firmamız PVC-ahşap profil/panel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Ar-Ge çalışmalarına başlamış ve kısa zaman içerisinde üretime geçmiştir.  Ürün portföyü arasında; farklı tip tutkallara yönelik laminasyon makinaları, çeşitli ölçülerde tutkal uygulama kafaları, farklı kapasitede sıcak tutkal eritme tankları-varilde eritme sistemleri, folyo dilimleme makinaları..vb gibi son kullanıcıya yönelik anahtar teslim çözümler bulunmaktadır. 

Üretiminin büyük bir kısmını 100’den fazla ülkeye ihraç eden PLASMEK, teknolojideki güncel imkan ve kabiliyetleri kendi üretim sistemine uygulayarak uluslararası pazarda bir marka konumuna gelmiştir.

Bugünün dünyasında güçlü Ar-Ge yatırımları ve yenilikçi (inovatif) bakış açısıyla PLASMEK, geleceğe güvenle bakmaktadır.

 

PLASMOLD  Farklı tip (manuel/motorlu gliserinli ve sıcak havalı) PVC profil büküm makinalarının üretimi ve büküm işlemi uygulanacak profillere özel kalıpların hazırlanması amacıyla 1995 yılında faaliyete geçmiştir.

 

Firma Bilgileri

  • ALİ YAMAN

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.