İNSPECCO BELGELENDİRME VE GÖZETİM HIZMETLERI A.Ş

İNSPECCO BELGELENDİRME VE GÖZETİM HIZMETLERI A.Ş İŞ GÜVENLİĞİ

Şerifali Mh. Açıkyüz Sk. No: 2-3 İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

INSPECCO, sertifikasyon, teftiş, ölçüm ve eğitim hizmetleri dahil olmak üzere uyumluluk hizmetleri için yetkili uluslararası servis sağlayıcınızdır.

Sertifika ve denetim hizmetlerimiz iş ilişkilerini güçlendirir ve üreticilerin ve tüccarların uluslararası ticaret yeteneklerini arttırır. INSPECCO'nun ölçüm hizmetleri, her türlü üreticinin kalite iyileştirme amacıyla teknik parametrelerin uzman analizlerini yapmalarını sağlar. Eğitim hizmetlerimiz, optimize edilmiş yönetim, pazarlama, üretim ve daha pek çok sistem aracılığıyla işlerini büyütmek için gereken bilgi birikimi ile her boyuttaki şirkete güç veriyor.

INSPECCO, Avrupa, Orta Doğu ve Asya-Pasifik bölgesindeki şirketlere hizmet vermektedir. Türkiye'de yerleşik olarak, TSE'nin (Türk Standart Enstitüsü) küresel çözüm ortağıyız, bu nedenle bize ürünlerini dünyaya ihraç etmeleri için gereken TSE sertifikalarını alma konusunda dünyanın dört bir yanındaki şirketlere yardım etme olanağı veriyoruz.
INSPECCO'nun hizmetleri aşağıdaki gibi dört bölümden oluşur:
Belgelendirme  - Ürün Belgelendirme (örn. CE İşareti, TSE Belgelendirme, vb.), Sistem Belgelendirme (örn. ISO 9001, ISO 14001 vb.) Ve Personel Belgelendirme (TS EN 287-1, TS EN ISO 9606- dahil kaynakçı sertifikaları dahil) 1, vb.)
Denetimler ve Denetimler  - Alıcılar / tüccarlar, ürün sahipleri, üreticiler, müteahhitler ve sigorta şirketleri için kalite güvence hizmetleri dahil
Eğitim  - Denetçiler, denetçiler, üreticiler, kalifiye işçiler, laboratuarlar ve daha fazlası için eğitimler dahil
Test  - İş güvenliği ölçümleri, enerji verimliliği ölçümleri, elektriksel güvenlik ölçümleri ve karbon ayakizi ölçümleri / hesaplama dahil
Hizmet kapsamımızı sürekli olarak genişletiyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. W e her zaman mümkün olduğu kendi iş kadar fayda sağlamak için, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz.

Firma Bilgileri

  • ÖZGE ECE ARSLAN
    Makine Mühendisi

Ürünler

belgeleme
Denetimler
Eğitim
Test yapmak

Mesaj Gönder


Bizi takip edin