İLERİ TEKNİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

İLERİ TEKNİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. HIRDAVAT

NOSAB Gürgen Cd. No:4 BURSA/NILÜFER 


Hakkında

İLERİ TEKNİK 1984 yılında Bursa'da makine ve yedek parça üretmek üzere kurulmuştur. 1989 yılından itibaren daire testere makineleri konusunu araştırmaya başlamış, ön çalışmalar ve tasarımlar sonucunda üretime başlamıştır.

İlk yıllarda manuel ve yarı otomatik makinelerle başlayan üretim ilerleyen yıllarda tam otomatik makineler ve otomatik yükleme sistemlerinin geliştirilmesiyle gelişerek devam etmiştir.

Yurtdışı hedef pazarlar üzerinde çalışmalar yapılarak 1998 yılında ilk ihracatını yapmaya başlamıştır. Günümüzde başta Avrupa birliği ülkeleri olmak üzere bugün 5 kıtada yaklaşık 30 ülkede İLERİ TEKNİK makineleri çalışmaktadır.

Sürekli iyileştirme ve yeni ürün geliştirme yeteneği sayesinde bugün dünya üzerinde kendi alanında en iyi bilinen firmalardan biri ve değerli bir marka haline gelmiştir.

İLERİ TEKNİK, gelecek yıllara ait yeni ürün ve projeleri ile, kaliteli makine üretimi, satış sonrası servis hizmetleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kendi alanında lider firma olma iddiasındadır.
 

Firma Bilgileri

  • Barış ÖZER
    Satış Müdürü

Ürünler

Metal kesme makineleri
Daire testere makineleri
Çok kafalı daire testere kesme makineleri

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.